Založ si blog

Koľko občanov Slovenska je permanentne na legálnych drogách aby prežilo ďalší deň kapitalizmu bez depresie? Porovnanie so svetom.

Pre vysvetlenie: Pretože, stránka blogu „karolondrias“ v dôsledku grafov bola už plná, musel som založiť tento nový blog.

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Ako to vidíme my komunisti z budúcej KS-II.BR. https://second-communist-revolution.eu/

 

Spotreba legálnych drog na Slovensku a vo svete je v súlade s troma civilizačnými axiómami:

 

  1. Axióma: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Axióma: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Axióma: Dôkazov prvých dvoch axiómou je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať geneticky morálne a mentálne poškodení mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

 

Spotreba legálnych drog na Slovensku a vo svete prakticky ukazuje, koľko hnoja je pod nablýskanou pozlátkou.

 

Ako spoločnosť degeneruje vplyvom kapitalistických zákonov a kapitalistických ľudských vzťahov dokumentujú dva priložené obrázky.

 

Na prvom obrázku je dokumentovaný celkový predaj legálnych antidepresív v dávkovom vyjadrení denných dávok (Prílohy 1 a 2). Len pripomínam, že antidepresíva sú legálne drogy, ktoré urobia svet ružovejší, a tým odstránia depresiu.

 

Z obrázku vidieť tri dôležité fakty:

  1. I keď sa mi nepodarilo zohnať údaje z pred rokov 1996, z obrázku vyplýva, že počas komunistického zázraku do roku 1990 spotreba antidepresív bola zanedbateľne nízka oproti rokom po majdane 1989. Do roku 1990 to bol socializmus – komunistický zázrak novej humánnej civilizácie bez depresií a preto aj bez antidepresív.
  2. Spotreba antidepresív začala prudko narastať po odstránení komunistov od moci, po majdane 1989, čo dokazuje, že spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite viac a viac degenerovala, čo vedie k jej samozničeniu. Poznamenávam, že podobný trend nárastu má aj počet návštev na psychiatrii.
  3. V roku 2017 sa na Slovensku oficiálne predalo 79,89 milióna denných dávok antidepresív. Počet dávok stúpol 16-krát od roku 1996. Keď zoberieme všetky lieky, ktoré ovplyvňujú Centrálnu nervovú sústavu (ATC skupina), tak roku 2008 sa predalo 304,6 milióna denných dávok, a v roku 2017 to bolo už 436,7 milióna denných dávok (Príloha 2). T.j. 219 ľudí z 1000 obyvateľov denne užívalo lieky na centrálnu nervovú sústavu, t.j. každý piaty obyvateľ.

 

Zaujímavý by bol Obrázok, na ktorom by boli uvedené aj dávky ilegálnych drog, t.j. koľko obyvateľov je na tvrdých drogách a koľko tieto drogy stáli občanov za 30 rokov slobody. Bohužiaľ údaje sú asi tak strašné, že v rámci slobody slova, t.j. princípu „Smrteľného strachu z Pravdy“ musia byť tajné.

 

My komunisti z budúcej KS-II.BR sme vedeli, že kapitalizmus produkuje degenerovanú spoločnosť, ale až takýto úpadok sa nám neprisnil ani v najčernejšom sne.

 

Na druhom obrázku je dokumentovaný vývoj počtu denných dávok antidepresív na tisícku obyvateľov a údaje zo Slovenska sú porovnané so svetom.

 

Z obrázku vidieť tri dôležité fakty:

  1. I keď sa mi nepodarilo zohnať údaje z pred rokov 1996, z obrázku vyplýva, že počas komunistického zázraku do roku 1990, počet ľudí na denných legálnych drogách bol zanedbateľne nízky ( ≤ 3 z 1000) oproti rokom po majdane 1989. Predpokladám, že podobne to bolo v Česku a Maďarska (údaje o Poľsku som nenašiel).
  2. Počet ľudí na antidepresívach začala prudko narastať po odstránení komunistov od moci, po majdane 1989, čo dokazuje, že spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite viac a viac degenerovala, čo vedie k jej samozničeniu. Počet ľudí na antidepresívach stúpal vo všetkých krajinách Európy. Napríklad, na Slovensku na tisícku obyvateľov pripadalo v roku 2015 štyridsať dávok antidepresív denne, t.j. 40 ľudí z 1000 sa denne nadrogovalo antidepresívami, aby prežilo deň bez depresie (nárast 13-krát od roku 1996). V USA to bolo 127 (1 z 8) alebo vo Švédsku 92 na 1000 obyvateľov (Prílohy 1,2,3,4,5).
  3. V šťastnom živote na drogách vedú bašty demokracie ako: USA, Island, Veľká Británia, Kanada, Švédsko. Vo V4 si dobre vedie Česko, potom Slovensko a nakoniec Maďarsko. Segregovaný Vyvolený Hamburger zabezpečí, že súčasťou zničenia novej humánnej socialistickej civilizácie po majdane v roku 1989 je aj zabezpečenie šťastného života na drogách občanov Slovenska tak, aby patrili medzi najvyspelejšie krajiny, ako USA, Island, Veľká Británia, Kanada alebo Švédsko.

 

Nám komunistom z budúcej KS-II.BR je úplne jasné, že vykadencom (ten čo má vykadený mozog) tieto údaje nič nepovedia, z čoho máme úprimnú radosť, lebo čím bude počet a kvalita vykadencov vyššia, tým Komunistická strana Číny a socializmus ovládne ľahšie svet a tým zabráni ďalšej degenerácii a samozničeniu civilizácie následkom zákonov kapitalizmu.

My komunisti z budúcej KS-II.BR týmto ďakujeme všetkým masmédiám v podpore Komunistickej stranu Číny, že vychovávajú Vykadencov fungujúcich len v mentálnom rozsahu zvieracích inštinktov a propagáciou neľudskosti ich nútia brať legálne a ilegálne drogy. Ideálne by bolo dosiahnuť, aby 20-30% obyvateľov bolo na drogách, čo pre Vaše masmédiá nebude problém.

 

Preto záverom by som prosil Vykadencov, aby v diskusii opäť riadne zakadili a tým opäť urobili radosť nám komunistom z budúcej KS-II.BR a aj komunistom v Číne.

 

Musím končiť, lebo ešte si chcem pozrieť správy z Komunistickej Číny a Ruska na:

http://english.cctv.com/

http://www.chinadaily.com.cn/

https://www.rt.com/

https://sputniknews.com/

https://www.1tv.ru/live

 

A ak mi ostalo ešte pár tabletiek antidepresív, potom prepnem aj na slovenské a české televízie, kde v prípade, že by tam veštci veštili, vykadenci kadili, maniačky nakupovali, smotánkovci smotanovali, dospelé detičky farmovali, alebo politici súťažili v politickej demencii a v antikomunistických orgazmoch, ihneď si dám jednu tabletku antidepresív, alebo aj pre istotu dve.

Karol Ondriaš

191206

 

Prílohy:

 

Príloha (1):

Ing. Vladimír Marko, CSc. Vývoj spotreby antidepresív na Slovensku v rokoch 1996 – 2005. Lundbeck Slovensko, s.r.o., Bratislava.

 

Príloha (2):

Doc. PharmDr. Tomáš Tesař, PhD., MBA, MPH, MSc (HTA), PharmDr. Ľubica Lehocká, PhD., PharmDr. Lucia Masaryková, PhD. Vyhodnotenie spotreby liekov z ATC skupiny Centrálna

nervová sústava v podmienkach Slovenskej republiky. Univerzita Komenského v Bratislave, Farmaceutická fakulta, Katedra organizácie a riadenia farmácie. Prakt. lekárn., 2018;8(3):129-132.

 

Príloha (3):

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_antidepressant_consumption

The source for the data below is the OECD Health Statistics 2018, released by the OECD in June 2018 and updated on 8 November 2018.[1]

 

Príloha (4):

https://www.oecd-ilibrary.org/docserver/health_glance-2015-68-en.pdf?expires=1574493751&id=id&accname=guest&checksum=4EAB1397A723874B968E2128A0AB0B1A

Antidepressant drugs consumption, 2000 and 2013 (or nearest years)

Source: OECD Health Statistics 2015 1 2 , http://dx.doi.org/10.1787/health-data-en. http://dx.doi.org/10.1787/888933281342

 

Príloha (5):

Laura A. Pratt, Ph.D., Debra J. Brody, M.P.H., and Qiuping Gu, M.D., Ph.D. Antidepressant Use Among Persons Aged 12 and Over: United States, 2011–2014. NCHS Data Brief. No. 283. August 2017.

 

Neverím, že Európsky parlament je pokračovaním nemeckej Tretej ríše, alebo sa mýlim?

18.09.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V noci ma prebudilo nadšené tlieskanie. Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy. Dúfam, že to bol len sen. Keď som už bol hore, reku [...]

Je Západná civilizácia len stádo idiotov alebo Rusi sú najhlúpejší ľudia na planéte?

10.09.2020

Blog je voľne editovaný a doplnený článok od The Saker z https://thesaker.is/russians-are-the-dumbest-most-incompetent-idiots-on-the-planet/ Dôkazov, že Rusi sú beznádejne hlúpi amatéri toho najhoršieho druhu je veľa. Napríklad: Ruský bojový neuroparalitický smrteľný jed „Novičok“ nebol schopný nikoho zabiť, aj keď sa o to Rusi mnohokrát pokúsili. [...]

Zabijak ‘Comrade Duch‘ z Červených Kmérov verzus skutoční profesionálni zločinci v Kambodži

02.09.2020

Dnes 2.9.202 na všetkých demokratických masmédiách oznámili, že Kaing Guek Eav známy ako zabijak Comrade Duch z Červených Kmérov, ktorí v rokoch 1975-1979 vraj má na svedomí 14000 obetí, zomrel. Prekvapilo ma, že nikto z demokratov sa ani slovkom neopovážil spomenúť skutočných profesionálnych vojnových zločincov masakrujúcich všetko živé v tom období v Kambodži. [...]

Oravský Podzámok / Veronika Remišová

Ministerka po návšteve nemocnice: Musíme investovať viac peňazí do zdravotníctva

24.10.2020 00:00

Veronika Remišová navštívila pri svojej ceste aj nemocnicu v Trstenej, kde bol zrekonštruovaný jeden pavilón z európskych peňazí.

Voľby / Hlasovanie / USA /

V prezidentských voľbách už hlasovalo viac ako 50 miliónov Američanov

23.10.2020 22:25

Viac ako 35 miliónov ľudí odovzdalo svoj hlas korešpondenčnou formou a vyše 15 miliónov ľudí tak urobilo osobne vhodením hlasovacích lístkov do volebných urien.

Martin Smatana, Ide o pravdu

Ide o pravdu s analytikom Martinom Smatanom: Keby sme zavreli rizikové regióny, nebol by problém

23.10.2020 18:30

Má význam plošné testovanie a čiastočný lockdown? Podľa analytika Martina Smatanu by počet ochorení klesol aj bez celoplošného testovania.

Sudán / Izrael /

Sudán znormalizuje vzťahy s Izraelom

23.10.2020 18:06, aktualizované: 23:39

"...to, že sa k Abrahámovským dohodám pridala ďalšia krajina (Sudán) predstavuje významný krok k nastoleniu mieru na Blízkom východe," napísal Trumpov poradca Judd Deere.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 81372x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie