Založ si blog

Klimatické kapitalistické hladkanie

Pre vysvetlenie: Pretože, stránka blogu „karolondrias“ v dôsledku grafov bola už plná, musel som založiť tento nový blog.

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

V súčasnosti sú mediálnym hitom klimatické zmeny, otepľovanie planéty, zvýšenie CO2 a ďalších chemických látok v atmosfére, ktoré zvyšujú skleníkový efekt. Každú chvíľu sa podpisujú o tom veľké dohody, ktoré, keď sa neplnia tak sa podpisujú ďalšie, každá nová Johanka z Arku je vítaná, politickí lídri samitujú a plebs demonštruje na uliciach.

Proste všetci riešia problém nebezpečného oteplovania planéty a my si máme zapamätať, ako nás kapitalistická sloboda a demokracia hladká po hlavičke, lebo nám chce aj v tomto prípade len to najlepšie.

 

Ako to vidíme my komunisti z budúcej KS-II.BR.

 

Toto klimatické kapitalistické hladkanie sa nesmie zaoberať hlavným problémom nebezpečného oteplovania planéty.

 

Ťažko sa vyrieši problém klimatických zmien, keď masmédiá u nás a na celom svete Vás denno-denne vyzývajú, aby ste aj Vy prispeli k oteplovaniu planéty. V každej hodine televízneho vysielania Vás nútia reklamy, aby ste zahodili staré topánky a kúpili si nové, a tým prispeli k oteplovaniu planéty; aby ste zahodili starý kávovar a kúpili si lepší a tým prispeli k oteplovaniu planéty, atď… Pretože na výrobu čohokoľvek sa spotrebuje energia, ktorá prispieva k oteplovaniu planéty.

A to už nehovoríme o nákladoch na vytvorenie každodenných nových a nových reklám v hodnote desiatok miliárd eur, ktorých výroba berie talentovaný ľudský potenciách s cieľom, aby každý maximálne prispel k oteplovaniu planéty.

 

Ako som už napísal, klimatické zmeny sú zákonitým produktom kapitalistického systému pretože hnacím motorom kapitalizmu je zisk, ktorý v súčasnosti sa väčšinou dosahuje konzumom. Čím viac vyrobím a predám, tým mám väčší zisk a tým prispievam viac ku klimatickým zmenám.

Dá sa to jednoducho vyriešiť len (ak už nie je pozde) len prechodom na systém komunistického socializmu.

 

Denno-denné nútenie občanov planéty reklamami, aby čo najviac prispeli k oteplovaniu planéty je v súlade s troma civilizačnými axiómami:

 

  1. Axióma: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Axióma: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Axióma: Dôkazov prvých dvoch axiómou je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať geneticky morálne a mentálne poškodení mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

Karol Ondriaš

191207

Prečo Koalícia genetických zločincov prehrala vojnu s Talibanom?

16.08.2021

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Pre pár dňami na niektorom slovenskom televíznom kanáli domáce zvieratko Segregovaného Vyvoleného Hamburgera oznámilo, že Američania po 20 ročnej “misii“ sa [...]

Zachráni Komunistická Čína vymretiu Slovákov?

13.06.2021

Aby Slováci prežili v budúcnosti musí byť priemerná úhrnná miera plodnosti žien aspoň 2,1, t.j. priemerne každá žena by mala mať aspoň 2,1 dieťa. Ako to vyzerá na Slovensku za posledných 70 rokov je ukázané na obrázku. Počas komunistického zázraku, za socializmu, miera pôrodnosti klesala, ale stále bola vyššia ako 2,1 detí. Po antikomunistickom prevrate miera [...]

Poďakovanie komunistom 20. storočia!

23.05.2021

Z príležitosti 100. výročia založenia Komunistickej strany Československa 14.-16.5.1921 v Prahe, my komunisti 21. storočia s hlbokou úctou a s obdivom posudzujeme odvahu, úsilie a výsledky práce komunistov 20. storočia na celom svete. My slovenskí komunisti si taktiež pripomíname a gratulujeme čínskym súdruhom k 100. výročiu založenia Komunistickej strany Číny [...]

sabaka, hurban

Cenu J. M. Hurbana získalo sedem osobností, piati in memoriam

16.09.2021 13:01

Jednu z cien prebrala aj Anna Záborská.

hamran, mikulec

Kovařík skončil, jeho nástupca sa postu šéfa polície ujme v pondelok

16.09.2021 12:50

Vláda sa zaviazala zmeniť výber policajného prezidenta.

lengvarský

Lengvarský: Koncom septembra rátame s tritisíc nakazenými denne

16.09.2021 12:36, aktualizované: 13:06

Denne nemocnice príjmu zrejme 75 až 100 ľudí s covidom.

Igor Matovič

Matovič: Kolíková je prilepená k stoličke. Riešiť musíme mafiu

16.09.2021 12:28

Koalícia by podľa Igora Matoviča (OĽaNO) nemala riešiť vnútorné vzťahy, ale bezpečnostnú situáciu v krajine.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 123560x
Priemerná čítanosť článkov: 2808x

Autor blogu

Kategórie