Založ si blog

Klimatické kapitalistické hladkanie

Pre vysvetlenie: Pretože, stránka blogu „karolondrias“ v dôsledku grafov bola už plná, musel som založiť tento nový blog.

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

V súčasnosti sú mediálnym hitom klimatické zmeny, otepľovanie planéty, zvýšenie CO2 a ďalších chemických látok v atmosfére, ktoré zvyšujú skleníkový efekt. Každú chvíľu sa podpisujú o tom veľké dohody, ktoré, keď sa neplnia tak sa podpisujú ďalšie, každá nová Johanka z Arku je vítaná, politickí lídri samitujú a plebs demonštruje na uliciach.

Proste všetci riešia problém nebezpečného oteplovania planéty a my si máme zapamätať, ako nás kapitalistická sloboda a demokracia hladká po hlavičke, lebo nám chce aj v tomto prípade len to najlepšie.

 

Ako to vidíme my komunisti z budúcej KS-II.BR.

 

Toto klimatické kapitalistické hladkanie sa nesmie zaoberať hlavným problémom nebezpečného oteplovania planéty.

 

Ťažko sa vyrieši problém klimatických zmien, keď masmédiá u nás a na celom svete Vás denno-denne vyzývajú, aby ste aj Vy prispeli k oteplovaniu planéty. V každej hodine televízneho vysielania Vás nútia reklamy, aby ste zahodili staré topánky a kúpili si nové, a tým prispeli k oteplovaniu planéty; aby ste zahodili starý kávovar a kúpili si lepší a tým prispeli k oteplovaniu planéty, atď… Pretože na výrobu čohokoľvek sa spotrebuje energia, ktorá prispieva k oteplovaniu planéty.

A to už nehovoríme o nákladoch na vytvorenie každodenných nových a nových reklám v hodnote desiatok miliárd eur, ktorých výroba berie talentovaný ľudský potenciách s cieľom, aby každý maximálne prispel k oteplovaniu planéty.

 

Ako som už napísal, klimatické zmeny sú zákonitým produktom kapitalistického systému pretože hnacím motorom kapitalizmu je zisk, ktorý v súčasnosti sa väčšinou dosahuje konzumom. Čím viac vyrobím a predám, tým mám väčší zisk a tým prispievam viac ku klimatickým zmenám.

Dá sa to jednoducho vyriešiť len (ak už nie je pozde) len prechodom na systém komunistického socializmu.

 

Denno-denné nútenie občanov planéty reklamami, aby čo najviac prispeli k oteplovaniu planéty je v súlade s troma civilizačnými axiómami:

 

  1. Axióma: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Axióma: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Axióma: Dôkazov prvých dvoch axiómou je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať geneticky morálne a mentálne poškodení mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

Karol Ondriaš

191207

CP-II. BR a človek – Programovateľný biologický stroj

11.01.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Tento viac »

Vraždy v Bagdade v priamom prenose a naši bojovníci za ľudské práva

04.01.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Ako viac »

Veda potvrdila – neexistuje gén homosexuality. A čo gén Zveroženstva?

29.12.2019

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Ganna viac »

peniaze, kalkulačka

ECB po 17 rokoch zváži zmenu svojej menovej stratégie

23.01.2020 16:56

Európska centrálna banka oznámila, že začala revíziu stratégie svojej menovej politiky. To je prvé prehodnocovanie stratégie ECB po 17 rokoch.

polícia krompachy

Odhalili Slovákov, ktorí vykorisťovali rodákov vo Veľkej Británii

23.01.2020 15:29

Celú výplatu museli obete dávať otrokárom, ktorí sa tak obohatili o minimálne 75-tisíc eur.

china

Nakazený expert tvrdil, že koronavírus v Číne sa dá stopnúť

23.01.2020 15:27

Odborník pripúšťa, že boj s nákazou zasiahne celú čínsku spoločnosť.

peniaze, euro

Banky už platia vyšší špeciálny odvod, chystajú žaloby na štát

23.01.2020 15:16

Banky by mali v týchto dňoch zaplatiť štvrťročnú splátku zvýšeného bankového odvodu. Niektoré to už urobili.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 18630x
Priemerná čítanosť článkov: 2070x

Autor blogu

Kategórie