Založ si blog

Tak hovoria Vykadenci! Je výroba Vykadencov dvojsečná zbraň?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Ako to vidíme my, komunisti z budúcej KS-II.BR.

 

Ako už každý vie, súčasné štádium kapitalistického demokratického kanibalizmu poskytuje optimálne podmienky pre absolútnu moc Segregovaného Vyvoleného hamburgera a jeho tvrdého jadra Koalície zločincov. Ich absolútna moc je založená len a len na neobmedzenom súkromnom vlastníctve a kapitálu. Vďaka všadeprítomnej povinnej demokracii založenej na jadrových zbraniach a informačných technológiách, absolútna moc Segregovaného Vyvoleného hamburgera bude trvať nekonečne dlho.

Aby to tak bolo, Segregovaný Vyvolený hamburger podporuje humanitu na základe liberalizmu, vojen, globalizmu, terorizmu, demokracie, migrácie, sankcií ale aj výrobou Vykadencov.

 

Ako každý vie, Segregovaný Vyvolený hamburger má len jedného smrteľného nepriateľa: Sú to tie komunistické strany, ktoré majú v programe znárodnenie majetku Segregovaného Vyvoleného hamburgera, alebo jeho radikálne obmedzenie (ako napríklad budúca KS-II.BR).

Segregovaný Vyvolený hamburger vie, že stratou neobmedzeného majetku by stratil aj moc.

Aby sa tak nestalo, potrebuje vyrobiť čo najviac Vykadencov, ktorí budú nenávidieť socializmus, komunistické strany a komunistov, a budú za málo peňazí chrániť záujmy Segregovaného Vyvoleného hamburgera aj s nasadením života.

Vykadencov v tomto duchu denne vyrábajú masmédia správami a mnohými účelovými filmami alebo dokumentmi, ktoré denne vysielajú skoro na všetkých televíznych kanáloch.

 

Základom výroby Vykadencov je ich úprava mozgového softvéru tak, aby prestali logicky myslieť, t.j. aby stratili schopnosť kritického myslenia a reflexie, a aby nekriticky verili len tisíckrát opakovaným „pravdám“.

Ako som už mnohokrát opakoval, Vykadenci stále potvrdzujú, a sú na to patrične hrdí, že ich kvalita je na svetovej úrovni.

 

A o tomto je tento blok, o dôkazoch vysokej kvality slovenských, a my dúfame, že aj svetových Vykadencov. Aby sa neurazili, pripomínam, že k nim patria aj mnohé chichotajúce sa domáce zvieratká Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Napríklad, čo hovoria Vykadenci, keď sa dívajú na obrázky nižšie, fakty rozvoja poľnohospodárstva na Slovensku alebo rozvoja vedy a techniky počas komunistického zázraku 1948-1989 a ich úpadok po prevrate 1989.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vykadenec si z týchto obrázkov neuvedomí, že objem výroby v poľnohospodárstve, počet hovädzieho dobytka, plocha vinohradov alebo rozvoj vedy a techniky počas komunistického zázraku – socializmu stúpali (1948-1989, červená farba), a že je to dokumentuje vysoko pozitívny rozvoj Slovenska. Že Slovensko, konečne po viac ako tisícky rokov, začalo byť konkurencieschopné vyspelým západným krajinám.

Práve naopak, pretože Vykadenec má vykadený mozog, stúpanie poľnohospodárskych parametrov alebo rozvoj vedy a techniky posúdi ako niečo veľmi negatívne, ako zločin komunizmu, čo treba denno-denne odsudzovať. A komunistov, ktorí to dokázali, pokladať za zločincov.

 

Po odstránení komunistov od moci, nastal všeobecný úpadok v spoločnosti a aj poľnohospodárstva a vedy a techniky, ako to dokazujú obrázky.

Paradoxne tento úpadok a tragédiu Slovenska, Vykadenec hodnotí ako pozitívny výsledok spoločnosti po prevrate 1989.

 

V podstate Vykadenec má stále bojovať za to, aby Slovensko nebolo sebestačné v potravinách a nebolo vyspelé vo vedecko-technickom rozvoji. Má bojovať za to, aby sa už nikdy nestalo, že sa Slovensko postaví na vlastné nohy a bude konkurovať, ako rovnocenný partner, západným krajinám.

Takto Vykadenec stále bojuje za to aby nás opäť považovali za menejcennú rasu, ako to bolo po viac ako 1000 rokov, okrem obdobia socializmu.

Ďalšie príklady sú na:

http://ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=view&id=26&catid=47

http://ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=view&id=6&catid=47

 

Pretože súčasný kapitalizmus pri maximalizácii zisku vedie našu civilizáciu ku samozničeniu, budúca KS-II.BR víta postup súčasného Segregovaného Vyvoleného hamburgera vo výrobe Vykadencov, ktorý, aby si udržal absolútnu moc, ich vychováva v antikomunistickom mentálnom rozsahu: jesť, piť kakať cikať súložiť. T.j. vychováva degeneračnú civilizáciu.

 

Nás, komunistov z KS-II.BR teší, že Vykadenci fungujíci len v rozsahu zvieracích inštinktov nemôžu konkurovať plánovanému vedeckému rozvoju humánnej civilizácie Komunistickej Číny, čo sa už jasne ukazuje vo všetkých civilizačných parametroch. Preto , chválabohu, výroba Vykadencov je dvojsečná zbraň a veríme, že v súboji kapitalizmu so socializmom, Vykadenci pochovajú kapitalizmus a tým zabránia samozničeniu civilizácie.

 

Skoro som zabudol priložiť naše tri umelecké axiómy:

 

  1. Axióma: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Axióma: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Axióma: Dôkazov prvých dvoch axiómou je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať geneticky morálne a mentálne poškodení mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

 

Zároveň držíme palce Vykadencom, aby sa stále zdokonaľovali, a potešilo by nás, keby to vyjadrili, ako vždy, aj v diskusných príspevkoch.

 

Karol Ondriaš

191226

Boli všetky ponovembrové‘89 vlády len antikomunistickí mentálni vykadenci? V čom je založená ich profesionálna neschopnosť oproti komunistickému zázraku?

27.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR: Napríklad obrázky v prílohe a v publikáciách [...]

Adela show a povinná výroba „slovenskej menejcennej rasy“?

24.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Otázka: Je hlavným cieľom „Adela show“ permanentná povinná výchova „slovenskej menejcennej rasy“? Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania [...]

Sviatočný slovenský Majdan – Podpísanie Deklarácie o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska 9. 5. 2020

09.05.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Dnes 9.5.2020 o 11.15 h v Bratislave najvyšší predstavitelia Slovenska podpísali Deklaráciu o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska. Ako to vidíme my, [...]

kollár

Ak bude 79 poslancov na prelomenie veta, Kollár zvolá schôdzu budúci týždeň

04.08.2020 13:46

Na prijatie zákona vráteného hlavou štátu je potrebný súhlas nadpolovičnej väčšiny všetkých poslancov.

Juraj Tkáč, Ide o pravdu

Ide o pravdu s Jurajom Tkáčom: Verejné obstarávanie sa dá robiť čisto, bez korupcie

04.08.2020 13:00

Prečo si ľudia verejné obstrávanie spájajú s korupciou? Prečo v prípade eurofondov trvá až 500 dní? V reláci Ide o pravdu na to odpovie expert Juraj Tkáč.

Miroslav Kollár, poslanec NR SR (Za ľudí)

Šeliga nebude kandidovať za šéfa Za ľudí, podporí Miroslava Kollára

04.08.2020 12:24

Šeliga svoje rozhodnutie odôvodnil tým, že potrebuje ešte praktickú skúsenosť s politikou.

Smer

Čína pohrozila odvetou za nepriateľské kroky voči čínskym novinárom v USA

04.08.2020 11:02

Spojené štáty údajne od mája neschválili žiadosť žiadneho čínskeho novinára o predĺženie platnosti víz.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 63981x
Priemerná čítanosť článkov: 2559x

Autor blogu

Kategórie