Založ si blog

Komunistická Čína verzus USA, vírus COVID-19, “vedecké správy“ verzus experimentálne fakty

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

Ako to vidíme my vzdelaní a rozhľadení občania budúcej Komunistickej strany II. Boľševickej revolúcie (CP-II.BR).

Snaha svetovej elity je aby mnohé „vedecké“ správy potvrdzovali, že svet sa delí na krajiny-národy patriace do svetovej elity a na krajiny-národy druhej triedy (a niekedy aj tretej). Potvrdzuje to často aj zoznamom týchto krajín.

Krásnym príkladom toho je aj správa, o „Komplexnom hodnotení schopnosti globálnej zdravotnej bezpečnosti v 195 krajinách“. Správu v roku 2019 vypracovalo Centrum pre zdravotnú bezpečnosť Johna Hopkinsa a Iniciatíva pre jadrové hrozby, v spolupráci s Economist Intelligence Unit, s Bill & Melinda Gates Foundation, Open Philanthropy Project a Robertson Foundation. Linky sú v prílohe (1,2).

 

Pisatelia správy v roku 2019 vôbec nepredpokladali, že vírus COVID-19 preverí ich „vedecké“ závery a ukáže pravdu v plnej nahote. Je jasné, že keby neprišiel vírus COVID-19, tak správa by vyrobila veľa vykadencov, kde by vedecky dokázala, ktoré krajiny-národy zabezpečujú kvalitnú zdravotnú starostlivosť aj v prípade pandémiu a ktoré krajiny na to nemajú. Správa priamo alebo nepriamo rozdeľuje krajiny-národy, ich politiku a ekonomiku na: politicky vyspelé a zaostalé, na ekonomicky schopné a neschopné, na krajiny, kde sa dodržiavajú ľudské práva a kde nie, kto patrí do svetov elity pokroku civilizácie a kto nie, na múdre a hlúpe…

Nižšie sú kópie zo správy (len prvých 80 krajín), kde je poradie krajín od najlepších po najhoršie (okrem tabuľky 6). Tabuľky pre všetky krajiny sú na (1,2).

Tabuľka: Celkové skóre – súhrnná tabuľka:

 

 

Z tabuľky vidieť, že podľa správy najlepšie na tom sú USA. Dobre sú na tom aj: Spojené kráľovstvo, .. Francúzsko, Nemecko, Španielsko. Rakúsko 26. miesto, Taliansko je na 31. mieste, Česko na 42. mieste, komunistická Čína až na 51. mieste, Slovensko na 52. mieste, Rusko na 63. mieste zo 195 krajín sveta.

– Paradoxne, ako ukázal naživo experiment COVID-19, opak je pravdou. Krajiny, ktoré správa velebila sú dnes 2.4.2020 medzi najhoršími a naopak zlé-neschopné krajiny, ako komunistická, Čína, Rusko a Slovensko v reálnom živote úspešne predbehli naše elitné politicko-ekonomicko-demokratické vzory, ako USA, Taliansko, Francúzko, Španielsko, Nemecko…

Tento záver platí aj pre tabuľky č. 2, 3, 4 a 5. V tabuľke č. 6. nie je poradie krajín od najlepších krajín po najhoršie, skôr naopak.

 

Tabuľka: 1.) Prevencia vzniku alebo uvoľňovania patogénov.

Z tabuľky vidieť, že podľa správy opäť najlepšie na tom sú USA. Dobre sú na tom aj: Spojené kráľovstvo, .. Francúzsko, Nemecko, Rakúsko 18. miesto, Taliansko je na 45. mieste, Česko na 42. mieste, komunistická Čína až na 50. mieste, Slovensko na 30. mieste, Rusko na 62. mieste a  zo 195 krajín sveta.

Tabuľka: 2.) Včasné odhalenie a podávanie správ o epidémiách, ktoré môžu vzbudiť obavy v medzinárodnom meradle.

Z tabuľky vidieť, že podľa správy najlepšie sú na tom opäť USA. Dobre sú na tom aj: Spojené kráľovstvo, .. Francúzsko, Nemecko, Španielsko. Rakúsko 28. miesto, Taliansko je na 31. mieste, Česko na 60. mieste, komunistická Čína až na 64. mieste, Slovensko na 70. mieste, Rusko na 116. mieste a  zo 195 krajín sveta.

Tabuľka: 3.) Rýchla reakcia na šírenie epidémie a jej zmiernenie.

Z tabuľky vidieť, že podľa správy najlepšie je na tom Spojené kráľovstvo a potom USA. Dobre sú na tom aj: Francúzsko, Nemecko, Španielsko. Rakúsko 76. miesto, Taliansko je na 51. mieste, Česko na 57. mieste, komunistická Čína až na 47. mieste, Slovensko na 105. mieste, Rusko na 43. mieste a  zo 195 krajín sveta.

 

 

 

Tabuľka: 4.) Dostatočný a robustný zdravotný systém na liečbu chorých a na ochranu zdravotníckych pracovníkov.

Z tabuľky vidieť, že podľa správy najlepšie sú na tom opäť USA. Dobre sú na tom aj: Španielsko. Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Rakúsko 25. miesto, Taliansko je na 54. mieste, Česko na 52. mieste, komunistická Čína na 30. mieste, Slovensko na 48. mieste, Rusko na 50. mieste a  zo 195 krajín sveta.

 

Tabuľka: 5.) Záväzky zlepšiť vnútroštátne kapacity, financovanie a dodržiavanie noriem.

Z tabuľky vidieť, že podľa správy najlepšie sú na tom opäť USA. Dobre sú na tom aj: Spojené kráľovstvo, Nemecko, Španielsko, Rakúsko 66. miesto, Taliansko je na 29. mieste, Česko na 41. mieste, komunistická Čína na 141. mieste, Slovensko na 66. mieste, Rusko na 72. mieste a  zo 195 krajín sveta.

 

Tabuľka: 6.) Životné prostredie a zraniteľnosť krajiny voči biologickým hrozbám.

V tejto tabuľke nie je poradie krajín od najlepších krajín po najhoršie, skôr naopak.

 

Podobných výskumov je veľa. Opakujem, mnohé na základe „vedeckých-teoretických“ faktov rozdeľujú krajiny-národy na tie: ktorých politika, ekonomika, vojenská sila, humanizmus, dodržiavanie ľudských práv, životná úroveň, vzdelanosť, fyzická a psychická bezpečnosť, ľudia, atď… patria medzi elitu a ktoré patria do druhej triedy.

 

Na záver len pripomínam, že komunistická Čína je zatiaľ jediná krajina, ktorá pandémiu s vírusom COVID-19 už vyriešila.

My komunisti z budúcej CP-II.BR jej gratulujeme a držíme palce!

 

Karol Ondriaš

200402

 

Prílohy:

1.) https://www.ghsindex.org/

2.) file:///D:/AA%20Karol%202020/Znet%202020/Sprava%202019-Global-Health-Security-Index%202019.pdf

Boli všetky ponovembrové‘89 vlády len antikomunistickí mentálni vykadenci? V čom je založená ich profesionálna neschopnosť oproti komunistickému zázraku?

27.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR: Napríklad obrázky v prílohe a v publikáciách [...]

Adela show a povinná výroba „slovenskej menejcennej rasy“?

24.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Otázka: Je hlavným cieľom „Adela show“ permanentná povinná výchova „slovenskej menejcennej rasy“? Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania [...]

Sviatočný slovenský Majdan – Podpísanie Deklarácie o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska 9. 5. 2020

09.05.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Dnes 9.5.2020 o 11.15 h v Bratislave najvyšší predstavitelia Slovenska podpísali Deklaráciu o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska. Ako to vidíme my, [...]

Smer

Čína pohrozila odvetou za nepriateľské kroky voči čínskym novinárom v USA

04.08.2020 11:02

Spojené štáty údajne od mája neschválili žiadosť žiadneho čínskeho novinára o predĺženie platnosti víz.

KĽDR / Kim Čong-un /

OSN: KĽDR pravdepodobne pokročila vo vývoji jadrových zbraní

04.08.2020 09:58

Severná Kórea má pokračovať vo vývoji svojho jadrového programu vrátane výroby vysoko obohateného uránu a experimentálneho ľahkovodného reaktora.

Virus Outbreak Greece Tourists

V pondelok na Slovensku pribudlo 14 nakazených koronavírusom

04.08.2020 09:38, aktualizované: 10:18

Laboratóriá vykonali 1 320 testov.

Alexander Lukašenko

Lukašenko chce do piatich rokov referendum o ústavných zmenách

04.08.2020 09:34

Bieloruský prezident to uviedol vo svojom predvolebnom programe.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 63964x
Priemerná čítanosť článkov: 2559x

Autor blogu

Kategórie