Založ si blog

Neverím, že Európsky parlament je pokračovaním nemeckej Tretej ríše, alebo sa mýlim?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

 

V noci ma prebudilo nadšené tlieskanie. Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy. Dúfam, že to bol len sen.

 

Keď som už bol hore, reku pozriem správy, čo nového vo svete. Aké sú súčasné skóre v súboji „nadradenej rasy“ s „menejcennou rasou“?

Zaujímalo ma, s čím vyrazí do boja západoeurópska demokracia po neúspešnom Blitzkriegu v Bielorusku. Zistil som, že opäť nasadila do boja aj Európsky parlament.

Jasne to potvrdzujú jeho posledné uznesenia:

Dňa 17.9.2020 poslanci Európskeho parlamentu (EP) prijali uznesenie o situácii v Bielorusku, v ktorom neuznávajú výsledky bieloruských  prezidentských volieb z 9. augusta a odsudzujú bieloruské orgány za násilné potlačenie pokojných protestov. Za hlasovalo 574 poslancov, 37 bolo proti a 82 sa zdržalo hlasovania.

 

Ako to vidíme my vzdelaní občania z budúcej CP-II.BR:

 

Myslím si, že opäť nás udivila vysoká koncentrácia morálnych uchylákov a vysoký morálny úpadok väčšiny poslancov v EP.

Pred prezidentskými voľbami, Bielorusko požiadalo kontrolné orgány EÚ, aby sa zúčastnili kontroly regulárnosti volieb v Bielorusku. Všetky kontrolne orgány to odmietli, asi protokol Blitzkriegu do Bieloruska bol už napísaný.

Myslíme si, že uznesenie EP, ktoré neuznáva výsledky bieloruských  prezidentských volieb z 9.8.2020, bez akýchkoľvek dôkazov o podvode, je  učebnicový príklad prístupu „nadradenej rasy“ ku „menejcennej rase“, kde nadradená rasa má právo neuznať alebo uznať výsledky demokratických volieb v krajinách menejcennej rasy.

 

Dňa 17.9.2020 poslanci európskeho parlamentu prijali uznesenie, že po 5. 11.2020, keď vyprší staré funkčné obdobie Alexandra Lukašenka, nebudú ho ďalej uznávať ako prezidenta Bieloruska, aj keď bol demokraticky zvolený, ale budú uznávať bieloruskú nevolenú samozvanú Koordinačnú radu.

Myslíme si, že je to opäť učebnicový príklad prístupu „nadradenej rasy“ ku „menejcennej rase“, kde nadradená rasa má právo neuznať demokraticky zvoleného prezidenta v krajinách menejcennej rasy a dosadiť tam svoju bábkovú vládu (myslím si, že tomu by určíte zatlieskal aj Goebbels).

 

Morálna „vyspelosť“ väčšiny poslancov EP, ako hovorcov západoeurópskej civilizácie, ide až tak ďaleko, že v uznesení podporujú sankcie EÚ voči osobám (vrátane Lukašenka) zodpovedným za volebné podvody v Bielorusku (samozrejme bez akýchkoľvek dôkazov o podvodoch) a paradoxne odsudzujú zasahovanie Ruskej federácie do Bieloruska a preto chcú sprísniť sankcie EÚ voči Rusku. Vyzývajú prehodnotila vzťahy s Ruskom v súvislosti s otravou ruského opozičného politika Alexeja Navaľného, pretože fakty (ktoré neexistujú) naznačujú, že za útokom stáli ruské orgány.

 

Myslím si, že keby európski poslanci mali zdravý sedliacky rozum a vyznávali by aspoň minimálne morálne hodnoty, tak by prijali uznesenie odsudzujúce zasahovanie EÚ a EP do vnútorných záležitostí Bieloruska.

 

Ako to uzavierame my vzdelaní občania z budúcej CP-II.BR:

 

My vychádzame zo skutočnosti a myslíme si, že aby takéto uznesenia EP prijali občania EÚ ako spravodlivé a demokratické, musí by to byť len stádo idiotov nepoužívajúc mozog, ktoré v EÚ vychovali masmédiá. My z CP-II.BR týmto ďakujem masmédiám a európskym politikom za výchovu občanov EÚ, ktorí nepoužívajú mozog.

 

My z CP-II.BR sme na strane humánne-progresívnej civilizácie komunistickej Číny, kde občania pri posudzovaní reality musia používať mozog.

Myslíme si, že v súboji občanov, ktorí používajú mozog s občanmi, ktorí ho nepoužívajú, komunistická Čína vyhrá na celej čiare.

 

Konečne odpoveď:

Prečo neverím, že EP je pokračovaním nemeckej Tretej ríše.

Myslím si, že EP je úplne niečo iné, ako by bolo zasadanie parlamentu Tretej ríše. Markantný rozdiel je už v tom, že zasadanie parlamentu Tretej ríše by nikdy nebolo vo Štrasburgu alebo v Bruseli.

 

Karol Ondriaš,

200918

Je Západná civilizácia len stádo idiotov alebo Rusi sú najhlúpejší ľudia na planéte?

10.09.2020

Blog je voľne editovaný a doplnený článok od The Saker z https://thesaker.is/russians-are-the-dumbest-most-incompetent-idiots-on-the-planet/ Dôkazov, že Rusi sú beznádejne hlúpi amatéri toho najhoršieho druhu je veľa. Napríklad: Ruský bojový neuroparalitický smrteľný jed „Novičok“ nebol schopný nikoho zabiť, aj keď sa o to Rusi mnohokrát pokúsili. [...]

Zabijak ‘Comrade Duch‘ z Červených Kmérov verzus skutoční profesionálni zločinci v Kambodži

02.09.2020

Dnes 2.9.202 na všetkých demokratických masmédiách oznámili, že Kaing Guek Eav známy ako zabijak Comrade Duch z Červených Kmérov, ktorí v rokoch 1975-1979 vraj má na svedomí 14000 obetí, zomrel. Prekvapilo ma, že nikto z demokratov sa ani slovkom neopovážil spomenúť skutočných profesionálnych vojnových zločincov masakrujúcich všetko živé v tom období v Kambodži. [...]

CP-II. BR-06 a Digitálne peniaze

27.08.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V súčasnosti v kapitalizme moc jednotlivca alebo koalície ľudí často pramení z množstva legálnych, ilegálnych, skutočných, alebo fiktívnych peňazí, ktoré [...]

Oravský Podzámok / Veronika Remišová

Ministerka po návšteve nemocnice: Musíme investovať viac peňazí do zdravotníctva

24.10.2020 00:00

Veronika Remišová navštívila pri svojej ceste aj nemocnicu v Trstenej, kde bol zrekonštruovaný jeden pavilón z európskych peňazí.

Voľby / Hlasovanie / USA /

V prezidentských voľbách už hlasovalo viac ako 50 miliónov Američanov

23.10.2020 22:25

Viac ako 35 miliónov ľudí odovzdalo svoj hlas korešpondenčnou formou a vyše 15 miliónov ľudí tak urobilo osobne vhodením hlasovacích lístkov do volebných urien.

Martin Smatana, Ide o pravdu

Ide o pravdu s analytikom Martinom Smatanom: Keby sme zavreli rizikové regióny, nebol by problém

23.10.2020 18:30

Má význam plošné testovanie a čiastočný lockdown? Podľa analytika Martina Smatanu by počet ochorení klesol aj bez celoplošného testovania.

Sudán / Izrael /

Sudán znormalizuje vzťahy s Izraelom

23.10.2020 18:06, aktualizované: 23:39

"...to, že sa k Abrahámovským dohodám pridala ďalšia krajina (Sudán) predstavuje významný krok k nastoleniu mieru na Blízkom východe," napísal Trumpov poradca Judd Deere.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 81370x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie