Založ si blog

Je Západná civilizácia len stádo idiotov alebo Rusi sú najhlúpejší ľudia na planéte?

Blog je voľne editovaný a doplnený článok od The Saker z

https://thesaker.is/russians-are-the-dumbest-most-incompetent-idiots-on-the-planet/

 

Dôkazov, že Rusi sú beznádejne hlúpi amatéri toho najhoršieho druhu je veľa.

 

Napríklad: Ruský bojový neuroparalitický smrteľný jed „Novičok“ nebol schopný nikoho zabiť, aj keď sa o to Rusi mnohokrát pokúsili. Snažili sa v Anglicku bezúspešne zabiť Skripaľa, keď ho predtým pustili v Rusku z väzenie. Nepomohlo ani, že rozhodili Novičok všade: na lavičku blízko Salisbury, na kľučku dverí Skripaľa, dokonca aj do fľaše parfumu, ktorú našiel miestny narkoman. Rusi boli absolútni amatéri vo výrobe a použití tejto smrteľnej ruskej bojovej látky, ktorá dokonca nezabila ani mačku a škrečka Skripala.

 

Človek by si myslel, že po tomto fiasku sa Rusi poučia, a dokážu svetu, že Novičok je kvalitná bojová smrtiaca látka, ktorú vedia profesionálne použiť na odstraňovanie nepohodlných protivníkov.

 

Preto sa rozhodli otráviť známeho „disidenta“ Alexeja Navalnyho.

Bohužiaľ, Rusi opäť zlyhali.

Nielenže použili presne ten istý „Novichok“, ako hovoria nemecké médiá, ale umožnili Navaľnemu s lietadlom núdzovo pristáť a Ruská tajná služba neurobila nič, aby zabránila sanitke priviesť Navaľnyho do nemocnice. Zrejme Ruská tajná služba nemá ani kompetencie zabrániť záchranu človeka, ktorého chce zabiť. Stačilo spôsobiť dopravnú zápchu, aby sa Navaľny nemohol načas dostať  do nemocnice.

Zrejme Ruská tajná služba je len stádo najhlúpejších amatérskych idiotov!

 

Čo je dokonca horšie, títo prekliati Ruskí doktori v Omsku zachránili život Navalnému podávaním atropínu, presne tou istou látkou, ktorou ho neskoršie liečili nemeckí doktori v Berlíne.

Ruská tajná služba si vôbec neuvedomila, že ruskí doktori boli agentmi CIA/BND, ktorí mali úlohu zachrániť Navalného.

Tragédiou neschopnosti Ruskej tajnej služby je, že nevedeli ako ovplyvniť let ruského lietadla a ani ruských doktorov.

 

A čo je ešte horšie.

Napriek tomu, že Navaľnyj porušil podmienky svojho podmienečného trestu, kde takáto osoba nemôže opustiť krajinu, títo ruskí imbecili mu umožnili odletieť do Nemecka, v čase, keď jeho telo bolo ešte stále plné Novičoka.

 

Veď by bolo predsa jednoduché, čo Rusi mali urobiť, aby zabili Navalnyho, stačilo mu vyvolať infarkt pomocou niektorého z mnohých nevystopovateľných činiteľov, ktoré existujú, napríklad chlorid draselný.

Idiotská Ruská tajná služba mohla zariadiť, aby Navalnyi zomrel pri „havárii“ automobilu. Ale ani to nedokázala. Môže sa za to hanbiť!

 

A keďže Navalny je diabetik, jeho zabitie by malo byť fantasticky jednoduché: stačí mu dať nesprávnu dávku liekov a je po Navalnom. Ale nie, títo ruskí idioti sa rozhodli využiť dnes už neslávne známy Novičok.

 

Je zrejmé, že Rusi sú najhlúpejší a najneschopnejší idioti na našej planéte! Ruská špeciálna služba a ústavy pre biologický výskum sú známe najmä pre hrubú nekompetentnosť.

Dôkaz: Britom ukradli vakcínu Covid19, potom z nej účelovo spravili nebezpečnú substanciu Sputnik V.

 

Rovnakí tupci sú aj takzvaní ruskí hackeri (ďalšia ruská kategória známa svojim extrémne nízkym IQ!) Nabúrali sa do počítačov amerických DNC, ukradli voľby v USA v roku 2016, ale boli takí hlúpi, že všade nechali svoje rusky znejúce aliasy. A čo je horšie, títo hackeri dokonca pracovali iba počas úradných hodín moskovského času.

 

Toto je len časť dôkazov, ako nás presvedčujú naše a západné médiá, že Rusi sú fantasticky hlúpi, najhlúpejší ľudia na planéte. Najmä ich príslušníci spravodajských a bezpečnostných služieb, ich špecialisti na biologické vojny a ich hackeri.

 

Takže otázka pre idiotov a ľudí, ktorí vedia používať mozog:

Je Západná civilizácia len stádo idiotov alebo Rusi sú najhlúpejší ľudia na planéte?

 

Pre ľudí, ktorí vedia používať mozog je odpoveď tak jasná, že ju nebudem ani uvádzať.

Odpoveď idiotov bude vždy idiotská, nech si ju uvedú sami a vytešujú sa z nej vo všetkých demokratických masmédiách.

 

Karol Ondriaš

200910

Neverím, že Európsky parlament je pokračovaním nemeckej Tretej ríše, alebo sa mýlim?

18.09.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V noci ma prebudilo nadšené tlieskanie. Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy. Dúfam, že to bol len sen. Keď som už bol hore, reku [...]

Zabijak ‘Comrade Duch‘ z Červených Kmérov verzus skutoční profesionálni zločinci v Kambodži

02.09.2020

Dnes 2.9.202 na všetkých demokratických masmédiách oznámili, že Kaing Guek Eav známy ako zabijak Comrade Duch z Červených Kmérov, ktorí v rokoch 1975-1979 vraj má na svedomí 14000 obetí, zomrel. Prekvapilo ma, že nikto z demokratov sa ani slovkom neopovážil spomenúť skutočných profesionálnych vojnových zločincov masakrujúcich všetko živé v tom období v Kambodži. [...]

CP-II. BR-06 a Digitálne peniaze

27.08.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V súčasnosti v kapitalizme moc jednotlivca alebo koalície ľudí často pramení z množstva legálnych, ilegálnych, skutočných, alebo fiktívnych peňazí, ktoré [...]

Igor Matovič

Bukovský reaguje na Matoviča: Očierňuje, dehonestuje, zastrašuje

27.09.2020 08:25

Igor Matovič označil Dr. Igora Bukovského za blázna a konšpirátora. Bukovský žiada ospravedlnenie a hrozí právnymi krokmi.

Univerzitná nemocnica / Ružinov /

Nemocnicu v Ružinove dezinfikujú, majú nakazených 18 zdravotníkov

27.09.2020 08:05

V nemocnici v bratislavskom Ružinove potvrdili 18 zdravotníkom na pracovisku centrálneho príjimacieho oddelenia (CPO) nákazu novým koronavírusom.

Testovanie na koronavírus

ONLINE: Česi mali lepšiu sobotu, nakazených menej ako dvetisíc

27.09.2020 08:00

Česká republika mala v sobotu 1 985 pozitívne testovaných na koronavírus, čo je menej ako pred týždňom.

Alexander Lukašenko / Bielorusko /

Lukašenko musí odstúpiť, hovorí Macron. Minsk zase o chaose zo Západu

27.09.2020 07:42

Francúzsky prezident Macron uviedol, že bieloruský prezident Lukašenko musí odstúpiť. Hovorí o kríze moci.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 79790x
Priemerná čítanosť článkov: 2493x

Autor blogu

Kategórie