Založ si blog

Je výroba neonacistov na Slovensku povinná?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

 

Pozrel som si v Sme, v Pravde, Aktuality.Sk… pár článkov o vojne na Ukrajine, o Putinovi a o situácii v Rusku.

Myslím si, že všetky články majú neonacistický podtón, šíria nenávisť ku Ruskému národu (medzi riadkami – ku degenerovanému zločinnému národu) a k Putinovi (medzi riadkami – ku zločincovi), a tak podobne.  Podobne to bolo aj v TV médiách.

 

Ešte horšie to bolo, keď som si prečítal diskusné príspevky pod takýmito článkami. Myslím si, že z väčšiny z nich sršala nenávisť k Rusku, k Putinovi…, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani arizátori za Slovenského štátu alebo hitlerovské nacistické elity. Proste, myslím si, že to je slovenský neonacizmus v priamom prenose.

 

Asi to nie je náhoda. Myslím si, že slovenský neonacizmus je výsledkom účelovej propagandy „našich slobodných“ mediálnych sračkometov. Lebo slovenskí neonacisti budú možno ešte potrební.

 

Uvidíme, či metastázy Euroatlantického genetického rakovinového nádoru na Slovensku ovládnu väčšinu obyvateľov, ktorí s nadšením pôjdu bojovať proti Rusom po vybití posledného Ukrajinca.

 

Veď sme to u nás už ráz mali, a vieme ako to skončilo.

 

Karol Ondriaš

221003

Tretí pokus opublikovať: Zelensky naliehal na NATO, aby zaútočilo na Rusko jadrovými zbraňami

08.10.2022

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Úvodom tiež pripomínam, že genetický rakovinový nádor upravuje texty v mojich blogoch! Proste, je to rakovina. Tento týždeň, Ukrajinský prezident Zelensky (syn [...]

Kráľovná Alžbeta II. a Segregovaný Vyvolený Hamburger

10.09.2022

Kráľovná Spojeného kráľovstva a ďalších 14 (?) štátov Commonwealthu, Alžbeta II., zomrela vo štvrtok 8.9.2022 po siedmich desaťročiach na tróne. Ako to vidíme my, komunisti bKS–21.St.: Priznám sa, že viem o kráľovnej veľmi málo a ani mi to nechýba. Ale ma prekvapilo, ako od rána do večera stále vo všetkých svetových médiách rozprávajú o nej vysoko [...]

Poďakovanie vojakom Varšavskej zmluvy, že príchodom na Slovensko 21. augusta 1968 ešte 20 rokov zabezpečili pokračovanie komunistického zázraku rozvoja Slovenska

21.08.2022

My komunisti z bKS-21.St si opäť pripomíname a ďakujeme vojakom Varšavskej zmluvy, že príchodom na Slovensko 21. augusta 1968 ešte 20 rokov zabezpečili pokračovanie komunistického zázraku rozvoja Slovenska: Vstup vojsk Varšavskej zmluvy do ČSSR bol právne v poriadku, pretože podľa Varšavskej zmluvy, ktorej ČSSR bolo signatárom, asi to bol článok 23, socialistické [...]

Si Ťin-pching / Saudská arábia /

Si navštívil Saudskú Arábiu. Rokovať má hlavne o energetike

08.12.2022 20:09

Čína je najväčším odberateľom ropy od Saudskej Arábie a obe krajiny pravdepodobne chcú v období hospodárskeho chaosu a geopolitickej prestavby prehĺbiť svoje vzťahy.

Zuzana Čaputová

Forbes zaradil Čaputovú medzi 100 najvplyvnejších žien sveta

08.12.2022 19:12

Do rebríčka ju americký časopis zaradil už štvrtý rok po sebe.

Rastislav Káčer / Jaroslav Naď /

Káčer, Naď aj Hirman navštívili Kyjev, prijal ich Zelenský. SR poskytne Ukrajine tzv. zimný balík

08.12.2022 18:43, aktualizované: 19:40

Ministri počas návštevy uistili Ukrajinu o pokračujúcej politickej, diplomatickej, vojenskej, finančnej aj humanitárnej podpore zo strany Slovenska.

George Leonard

Zomrel posledný vojnový letec z operácie proti nemeckým priehradám za druhej svetovej vojny

08.12.2022 18:04

Operácia Chastise bola prísne tajná misia Britského kráľovského letectva, ktorá mala ochromiť nacistickú vojnovú mašinériu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 222590x
Priemerná čítanosť článkov: 3373x

Autor blogu

Kategórie