Založ si blog

Sú Slováci menejcenná rasa? Buduje sa Slovensko od roku 1989 aj na pilieri morálneho kr. t. nizmu?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných nedočkavcov.

 

Prvá otázka:  Sú Slováci menejcenná rasa?

 

Pre lenivých čitateľov, ktorí nechcú čítať celý článok, odpoveď je, že áno. Dokonca sme asi exkluzívna menejcenná rasa. Túto odpoveď podporuje mnoho overiteľných dôkazov, niektoré sú uvedené aj nižšie.

 

Druhá otázka:  Sú všetci Slováci menejcenná rasa?

 

Odpoveď na túto otázku je ťažšia, pretože naše štátne  a súkromné prieskumy sa takouto základnou otázkou nezaoberajú, až možno na prieskumy mimovládok pre zahraničných objednávateľov, ale výsledky ich prieskumov sú tajné.

 

My komunisti z KS-21.St odhadujeme, že počet Slovákov patriacich do menejcennej rasy môže byť v rozmedzí od 0,01% do 99% obyvateľov. Presné číslo vedia len vlastníci mimovládok. Je možné, že mnohí v rámci demokracie, príslušnosť k menejcennej slovenskej rase len profesionálne hrajú.

 

Dôkazy o Slovákov patriacich do menejcennej rasy sú všadeprítomné. Uvediem pár príkladov, na obrázkoch, ktoré som už mnohokrát uvádzal v iných súvislostiach.

 

Na obrázkoch na konci článku je ukázaný komunistický zázrak (červene) v poľnohospodárstve, počte hovädzieho dobytka, ploche vinohradov, výrobe chladničiek, traktorov, počte pracovníkov vedy a techniky na Slovensku a mnoho ďalších dôkazov, ktoré možno nájsť na:

e-Kniha Karol Ondrias Komunistické a ateistické blogy 2005-2021

https://second-communist-revolution.eu/category/knihy-karol-ondrias/

 

Po prevrate v roku 1989, boli komunisti odstavení od moci a nastala vláda demokracie, ako zbrani hromadného ničenia (ako hovoria niektorí Číňania). Ako ukazujú overiteľné dáta, táto zbraň hromadného ničenia zafungovala okamžite a stále účinne funguje.

Slovenská menejcenná rasa namiesto toho, aby dala kredit komunistom a socializmu počas komunistického zázraku 1948-1990, a všade ich právom oslavovala, tak stále už 33 rokov odsudzujú komunistov ako zločincov a socializmus ako totalitní komunistický režim podobný nacizmu. A ešte zaujímavejšie je, že občanov Slovenskej republiky, ktorí ničili naše hospodárstvo a predali nás na voľnom trhu za akciové ceny, týchto stále velebia a ovešávajú medailami všetkého druhu.

Takéto správanie je typické pre exkluzívnu slovenskú menejcennú rasu, ktorá si svoju exkluzívnosť dala aj uzákoniť.

Napríklad Zákon 125/1996 Z.z. o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému, novelizovaný 338/2020, hovorí, že „Komunistický režim sa bude po novom označovať ako odsúdeniahodný, zločinný a nelegitímny, ktorý porušoval ľudské práva a slobody.“

 

Exkluzívnosť slovenskej menejcennej rasy je umocnená aj faktom, že počas socializmu 1948-1991, bolo to jediné obdobie za viac ako 1000 rokov, keď občanom žijúcim na území Slovenska patrila všetka pôda, boli sebestační v potravinách, vlastnili všetky banky, poisťovne, výrobné podniky, médiá,  všetky kultúrne, rekreačné, vzdelávacie inštitúcie, atď… otcovia a matky nemuseli chodiť slúžiť na “panské“ doma alebo v zahraničí, mali fyzickú a psychickú bezpečnosť, nastal nevídaný rozvoj vzdelania, vedy a techniky, poľnohospodárstva, priemyslu, kultúry, atď…

Komunisti za socializmu dokázali vyriešiť všetky zločiny proti ľudskosti minulej a súčasnej kapitalistickej spoločnosti na Slovensku:

– Ako napríklad: vyriešili nezamestnanosť, narkomániu, predaj ľudí, vraždy na objednávku, žobrákov, bezdomovcov, exekútorov, korupciu, vykorisťovanie, násilie, stratu sociálnych istôt a fyzickú bezpečnosť, atď…

– Počas komunistického zázraku od roku 1948 do 1989 stúpol počet obyvateľov Slovenska o 1,831 mil. t.j. 44,6 tisíc ročne. Komunisti počas 41 rokov zabezpečili, že každý rok museli a dokázali, obrazne povedané, postaviť mesto, ktoré malo 44,6 tisíc ľudí, t. j. ~10 000 rodín so všetkým vybavením, ako potraviny, byty, šaty, školy, nemocnice, sociálne zabezpečenie, zamestnanie, dôchodky, dôstojný život, atď… Takto počas komunistického zázraku, obrazne povedané, postavili 41 miest.

 

Po roku 1989 celková miera plodnosti žien na Slovensku je  okolo 1,46 detí, a nie 2,1 detí, ktoré by zabezpečili nevymretie populácie. To znamená, že od roku 1990 sme začali vymierať a za niekoľko generácií genetickí Slováci vymrú. Jediná nádej je, že Slovensko bude aj ďalej nekonkurencieschopné a za pár desiatok rokov ho skúpi Komunistická Čína za cenu šrotu a nastolí socializmus s európskymi charakteristikami.

 

Opakujem: Tieto horeuvedené overiteľné fakty sú podľa zákona 125/1996 Z.z. komunistický zločin, ktorý je odsúdeniahodný a nelegitímny. Opakujem, toto je učebnicový príklad chovania sa exkluzívnej menejcennej rasy a uvedený zákon je súčasťou slovenského piliera morálneho kr.t.nizmu. na ktorom je po roku 1989 budované Slovensko a jasne hovorí, že už sa nikdy nesmie stať, aby občanom žijúci na území Slovenska patrila všetka pôda, boli sebestační v potravinách, vlastnili všetky banky, poisťovne, výrobné podniky, médiá,  všetky kultúrne, rekreačné, vzdelávacie inštitúcie,, atď…že by otcovia a matky nemuseli chodiť slúžiť na “panské“ doma alebo v zahraničí, mali fyzickú a psychickú bezpečnosť, aby opäť nastal nevídaný rozvoj vzdelania, vedy a techniky, poľnohospodárstva, priemyslu, kultúry, atď…   

 

 

Karol Ondriaš,

230624

 

Dodatok:

Čo na úspechy komunistickej Číny hovoria antikomunistickí mentálni vykadenci, bojovníci proti komunistickej totalite?
V roku 1989 bol náš východoeurópsky socialistický blok ďaleko pred Čínou.
Naša socialistická civilizácia bola zničená, ostala len čínska a vynikajúco ide v pred.
My komunisti z KS-21.St. jej gratulujeme a držíme palce!

https://www.youtube.com/watch?v=rpemE3UyHtc

 

 

 

 

 

 

 

Tento týždeň (jún 13. -15. 2024) sa Genetický rakovinový nádor našej planéty dohodol, že vyprovokuje Rusko do 3. Svetovej vojny!

14.06.2024

Tento týždeň (jún 13.-15. 2024) sa Genetický rakovinový nádor našej planéty dohodol, že vyprovokuje Rusko do 3. Svetovej vojny! Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. [...]

Odstrániť nenávisť na Slovensku? Nič ľahšieho!

20.05.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Posledné dni, po streľbe na pána premiéra Fica, v médiách a naokolo všetci hovoria, že je potrebné odstrániť nenávisť na [...]

Teroristický čin na R. Fica: Dosiahla degenerácia Slovenska už vrchol? Ako bude rakovinový nádor našej planéty využívať umelú inteligenciu na Slovensku?

17.05.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Úvodom len zopakujem: Kapitalizmus je zrúda! Ako to denne potvrdzujú všetky média. (Český výraz to lepšie vystihuje, ako [...]

Jemen, Izrael, Hudajdá

Pri údere Izraela v Jemene zomreli traja ľudia a 87 bolo zranených, tvrdia povstalci

21.07.2024 08:18

Pri sobotňajšom izraelskom leteckom útoku zomreli traja ľudia a 87 ďalších osôb bolo zranených, uviedla televízia prevádzkovaná jemenskými povstalcami.

601371443

Najprv hajloval, potom ukázal, aké má srdce. Ako anglický futbalista zachránil židovského chlapca z Hitlerovho Nemecka?

21.07.2024 08:00

Anglického futbalistu síce politika nezaujímala, ale vedel, že nacizmus stelesňuje zlo. Keď ho v Berlíne oslovil mladý Žid s prosbou o pomoc, vyhovel mu.

munícia

ONLINE: Čo obrátilo vojnu v prospech Ruska? Chýbajúce delostrelecké granáty, hovoria Ukrajinci v zákopoch

21.07.2024 07:45

Žalostný stav vo výrobe munície na Západe spôsobil, že nie je možné ňou dostatočne zásobovať ukrajinskú armádu. Agentúra Reuters pátrala prečo.

Koncert AC/DC, príprava, Bratislava

Na Bratislavu sa valí rockové peklo. Ak idete na nedeľňajší koncert AC/DC, príďte včas

21.07.2024 07:00

Na nedeľňajšom koncerte AC/DC môže byť viac ako 100-tisíc divákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 295403x
Priemerná čítanosť článkov: 3475x

Autor blogu

Kategórie