Založ si blog

Demokracia ako novodobé šialenstvo a základ Motroctva našej demokratickej doby!

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných nedočkavcov.

 

Nás komunistov z KS-21.St udivuje, ako všetci demokratickí humanisti opakujú do roztrhania teľa, že ten, kto neuznáva súčasnú demokraciu je vyvrheľ ľudskej spoločnosti na našej planéte, lebo podporuje totalitné režimy. Že každého takéhoto vyvrheľa treba prevychovať, a keď sa to nedá, tak jednoducho izolovať alebo zlikvidovať, aby nenakazil vyvolenú elitu humanistov a demokratov.

 

V podstate je to rovnaké, ako keď v stredoveku v západnej Európe, humanisti tej doby zaviedli cirkevnú inkvizíciu, ktorá každého, kto neuznával ich inkvizičný humanizmus bol vyvrheľ, ktorého bolo potrebné najjednoduchšie, pre radosť všetkých divákov, ukážkovo upáliť.

 

Dôkazov, že súčasná demokracia je šialenstvo a základom Motroctva našej demokratickej doby je neúrekom. Avšak v absolútnych totalitných demokraciách sa oficiálne nesmie o tom zmieňovať.

 

Pripomeniem aspoň pár produktov totalitného demokratického absolutizmu:

 

1.) Po prevratoch v bývalom socialistickom bloku v rokoch 1989-1990 boli v týchto krajinách „totalitné režimy“ nahradené totalitnou demokraciou, čo prinieslo všeobecný úpadok, zničenie ekonomiky, vymieranie populácie, viac ako 10 miliónov obetí, chudobu, predaj ľudí, vraždy na objednávku, bezdomovcov, narkomanov, ľudí prežívajúc na antidepresívach…

 

2,) Demokratické vojny USA proti terorizmu po 11.9.2001 mali 4,5 až 4,6 milióna obetí (Washington Post 15.5.2023).

 

3.) Demokratických 1% najbohatších prispieva až 50% k otepľovaniu planéty.

 

4.) Demokratická akumulácia bohatstva planéty v rukách najbohatších sa stále zvyšuje. Podľa Oxfam z januára 2023: Od roku 2020 1 % najbohatších ľudí nazhromaždilo takmer dve tretiny všetkého nového bohatstva vytvoreného na celom svete za posledné dva roky (za pandémie).

Povedané inými slovami. Za každý 1 dolár nového globálneho bohatstva, ktorý zarobila osoba z 90% chudobnej populácii sveta, miliardár získal zhruba 1,7 milióna dolárov.

Tempo vytvárania bohatstva u bohatých sa zrýchlilo, keďže 1 % najbohatších na svete nahromadilo za posledných 10 rokov približne polovicu všetkého nového bohatstva.

Majetok miliardárov sa zvyšuje o 2,7 miliardy dolárov denne, aj keď najmenej 1,7 miliardy pracovníkov teraz žije v krajinách, kde inflácia prevyšuje mzdy.

 

5.) Imigrácia je produktom demokracie, produktom demokratického ožobračovania chudobných 1% demokratickou elitou.

 

V podstate, záverom my komunisti z KS-21.St hovoríme, že pre humánny rozvoj našej civilizácie je potrebné odstrániť súčasný totalitný demokratický absolutizmus. Zaujíma nás, kto, ako a kedy odstráni toto Motroctvo (moderné otroctvo) kapitalistickej demokracie, podobne ako v 19. storočí odstránili otroctvo.

 

Predpokladáme, že to bude komunistická Čína, ktorá už dávno poukazuje, že “zásady kapitalistickej demokracie“ sa často používajú ako „zbrane hromadného ničenia“.

Držíme jej palce!

 

Karol Ondriaš,

230622

Bude František Mikloško a jemu podobní braní na trestnoprávnu zodpovednosť za smrť desiatok tisíc (možno aj stoviek tisíc) nevinných obetí prevratu v roku 1989?

28.11.2023

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. I keď v súčasnosti to nie je až tak preorgazmované ako bejvavalo, november je mesiac antikomunistických orgazmov, medzi ktorými vždy zažiari aj [...]

My komunisti z KS-21. St držíme palce Michalovi Šimečkovi pri oslavách prevratu 1989 na Námestí SNP v Bratislave dňa 17. 11. 2023.

16.11.2023

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Veríme, že pán Šimečka nebude mať smrteľný strach z pravdy a ako sľúbil, bude prezentovať fakty ktoré novembrové udalosti priniesli v rámci slobody, [...]

Sú Slováci genetickí tupci?

04.10.2023

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Poslednú dobu niektorí politici a v slovenských a českých (aj zahraničných) slobodných médiách sa 24 hodín denne súťaží, kto najviac okydá Rusko. [...]

Putin, Kremeľ, Rusko, vojna na Ukrajine, Moskva

Putin potvrdil, že bude opäť kandidovať za prezidenta

08.12.2023 12:35

Vladimir Putin dnes uviedol, že vo voľbách v marci 2024 sa bude opäť uchádzať o prezidentský úrad.

Russia Medvedev

Vojna Ruska proti NATO nikdy nebola reálnejšia. Zúrivý Medvedev opäť vyťahuje hrozbu tretej svetovej

08.12.2023 12:14

Medvedev opäť vyhlásil, že hrozba vypuknutia tretej svetovej vojny „nikdy nebola taká reálna“ ako teraz.

posteľ s plošticami

Ste zamorení plošticami, klamali seniorov. Za ich 'likvidáciu' si účtovali tisíce

08.12.2023 11:43

Vo Francúzsku zatkli dvoch mužov, ktorí zo seniorov vylákali tisíce eur za likvidovanie ploštíc, zákrok pritom nebol potrebný.

Susko

Minister spravodlivosti Susko búra právny štát, tvrdí SaS

08.12.2023 11:28

Saska upozornila, že Čellár a Gašpar ukončili schôdzu výboru bez toho, aby dali možnosť opozičným poslancom pýtať sa otázky k avizovaným zmenám ministra.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 71
Celková čítanosť: 251550x
Priemerná čítanosť článkov: 3543x

Autor blogu

Kategórie