Založ si blog

Demokracia ako novodobé šialenstvo a základ Motroctva našej demokratickej doby!

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných nedočkavcov.

 

Nás komunistov z KS-21.St udivuje, ako všetci demokratickí humanisti opakujú do roztrhania teľa, že ten, kto neuznáva súčasnú demokraciu je vyvrheľ ľudskej spoločnosti na našej planéte, lebo podporuje totalitné režimy. Že každého takéhoto vyvrheľa treba prevychovať, a keď sa to nedá, tak jednoducho izolovať alebo zlikvidovať, aby nenakazil vyvolenú elitu humanistov a demokratov.

 

V podstate je to rovnaké, ako keď v stredoveku v západnej Európe, humanisti tej doby zaviedli cirkevnú inkvizíciu, ktorá každého, kto neuznával ich inkvizičný humanizmus bol vyvrheľ, ktorého bolo potrebné najjednoduchšie, pre radosť všetkých divákov, ukážkovo upáliť.

 

Dôkazov, že súčasná demokracia je šialenstvo a základom Motroctva našej demokratickej doby je neúrekom. Avšak v absolútnych totalitných demokraciách sa oficiálne nesmie o tom zmieňovať.

 

Pripomeniem aspoň pár produktov totalitného demokratického absolutizmu:

 

1.) Po prevratoch v bývalom socialistickom bloku v rokoch 1989-1990 boli v týchto krajinách „totalitné režimy“ nahradené totalitnou demokraciou, čo prinieslo všeobecný úpadok, zničenie ekonomiky, vymieranie populácie, viac ako 10 miliónov obetí, chudobu, predaj ľudí, vraždy na objednávku, bezdomovcov, narkomanov, ľudí prežívajúc na antidepresívach…

 

2,) Demokratické vojny USA proti terorizmu po 11.9.2001 mali 4,5 až 4,6 milióna obetí (Washington Post 15.5.2023).

 

3.) Demokratických 1% najbohatších prispieva až 50% k otepľovaniu planéty.

 

4.) Demokratická akumulácia bohatstva planéty v rukách najbohatších sa stále zvyšuje. Podľa Oxfam z januára 2023: Od roku 2020 1 % najbohatších ľudí nazhromaždilo takmer dve tretiny všetkého nového bohatstva vytvoreného na celom svete za posledné dva roky (za pandémie).

Povedané inými slovami. Za každý 1 dolár nového globálneho bohatstva, ktorý zarobila osoba z 90% chudobnej populácii sveta, miliardár získal zhruba 1,7 milióna dolárov.

Tempo vytvárania bohatstva u bohatých sa zrýchlilo, keďže 1 % najbohatších na svete nahromadilo za posledných 10 rokov približne polovicu všetkého nového bohatstva.

Majetok miliardárov sa zvyšuje o 2,7 miliardy dolárov denne, aj keď najmenej 1,7 miliardy pracovníkov teraz žije v krajinách, kde inflácia prevyšuje mzdy.

 

5.) Imigrácia je produktom demokracie, produktom demokratického ožobračovania chudobných 1% demokratickou elitou.

 

V podstate, záverom my komunisti z KS-21.St hovoríme, že pre humánny rozvoj našej civilizácie je potrebné odstrániť súčasný totalitný demokratický absolutizmus. Zaujíma nás, kto, ako a kedy odstráni toto Motroctvo (moderné otroctvo) kapitalistickej demokracie, podobne ako v 19. storočí odstránili otroctvo.

 

Predpokladáme, že to bude komunistická Čína, ktorá už dávno poukazuje, že “zásady kapitalistickej demokracie“ sa často používajú ako „zbrane hromadného ničenia“.

Držíme jej palce!

 

Karol Ondriaš,

230622

Tento týždeň (jún 13. -15. 2024) sa Genetický rakovinový nádor našej planéty dohodol, že vyprovokuje Rusko do 3. Svetovej vojny!

14.06.2024

Tento týždeň (jún 13.-15. 2024) sa Genetický rakovinový nádor našej planéty dohodol, že vyprovokuje Rusko do 3. Svetovej vojny! Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. [...]

Odstrániť nenávisť na Slovensku? Nič ľahšieho!

20.05.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Posledné dni, po streľbe na pána premiéra Fica, v médiách a naokolo všetci hovoria, že je potrebné odstrániť nenávisť na [...]

Teroristický čin na R. Fica: Dosiahla degenerácia Slovenska už vrchol? Ako bude rakovinový nádor našej planéty využívať umelú inteligenciu na Slovensku?

17.05.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Úvodom len zopakujem: Kapitalizmus je zrúda! Ako to denne potvrdzujú všetky média. (Český výraz to lepšie vystihuje, ako [...]

Polícia / Kontrola /

Polícia na dve hodiny totálne uzavrela Krompachy a Čiernu nad Tisou. Akcia cielila na alkohol

17.06.2024 17:44

Policajti obsadili každý vjazd a výjazd a každý jeden vodič bol podrobený dychovej skúške.

anna putina-2

Putin sa postaral o praneter. Vymenoval ju za námestníčku ministra obrany. Jej manžel šéfuje rezortu energetiky

17.06.2024 17:22

Dcéra Putinovho bratranca mesiac po svojom manželovi tiež zasadne v ruskej vláde. Jej prastrýko jej venoval kreslo v ministerstve obrany.

taliansko, horúčavy, pláž

Taliansko zasiahla prvá tohtoročná vlna horúčav. V Sardínii a Sicílii očakávajú až 44 stupňov

17.06.2024 17:02

Teploty presahujúce 40 stupňov sú o desať stupňov vyššie, ako je teplotný priemer pre dané obdobie.

France Obit Delors

Francúzsky exprezident chce zachraňovať Macrona, ktorý ho vytlačil z Elyzejského paláca

17.06.2024 17:00

François Hollande bude kandidovať v predčasných parlamentných voľbách. Zdôrazňuje, že chce zabrániť krajnej pravici v nástupe k moci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 292653x
Priemerná čítanosť článkov: 3443x

Autor blogu

Kategórie