Založ si blog

My komunisti z KS-21. St držíme palce Michalovi Šimečkovi pri oslavách prevratu 1989 na Námestí SNP v Bratislave dňa 17. 11. 2023.

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka.

 

Veríme, že pán Šimečka nebude mať smrteľný strach z pravdy a ako sľúbil, bude prezentovať fakty ktoré novembrové udalosti priniesli v rámci slobody, nezávislosti, nových možností i znovuzačlenenia do zjednotenej Európy.

 

Nebojácne bude prezentovať a prepočítať, že:

1.) Počas komunistického zázraku humanity za 33 rokov narástol počet obyvateľov o 1,6 milión (1950-1983), ale po roku 1989 len okolo 100 000, ak vôbec. Výsledok je podobný, ako keby ponovembroví humanisti postavili milión detí k múru a zastrelili. Koľko nenarodených detí pripadá na jedného disidenta alebo ponovembrovú celebritu?

 

2.) Žena na Slovensku od roku 1990 až doteraz má priemerne okolo 1,4 detí (Slovenska asi ešte menej) a nie aspoň 2,1 na zachovanie populácie. Z toho vyplýva najväčší zločin prevratu 1989, a to je vyhynutie genetických Slovákov za pár generácií. T.j. genetických Slovákov, ktorí tu žili po ženskej línii nepretržite viac ako 20 000 rokov.

 

3.) Veríme, že pán Šimečka bude menovite čítať zoznam ľudí, ktorí zahynuli po prevrate 1989: Ktorí spáchali sociálnu samovraždu. Naše železnice určite evidujú počet ľudí, ktorí skočili pod vlak. Bude čítať mená ľudí, ktorí zomrelo na smetisku alebo zamrzli, alebo sa predávkovali drogami. Alebo boli zavraždení. Bude čítať mená ľudí, ktorí boli predaní ako dobytok na prácu v zahraničí alebo do sexpriemyslu. Prepočíta, koľko ich pripadá na jedného disidenta alebo ponovembrovú celebritu?

(Aby stihol prečítať všetky mená, predpokladáme, že míting bude trvať niekoľko hodín.)

 

4.) Veríme, že pán Šimečka určite bude určite bilancovať ďalšie výsledky a prepočíta na jedného disidenta alebo ponovembrovú celebritu. Ako napríklad:

Koľko ľudí sa muselo vysťahovať, aby mohli prežiť?
Koľko detí vidí otca alebo matku len raz za týždeň, keď sa vrátia na víkend z roboty z ďalekého mesta alebo zo zahraničia?
Koľkým deťom bol poškodený vývoj mozgu, pretože vyrastali v mediálnom prostredí kultúrnej degenerácie, kde sa na nich už od narodenia valilo z vašich slobodných médií násilie, zabíjanie, netolerantnosť?
Koľko ľudí a rodín trpí závislosťou na drogách, alkohole alebo gamblerstve?

Napríklad vlani sa na Slovensku predalo 96 milióna denných dávok antidepresív.

5.) Pán Šimečka určite prepočíta:

Počas komunistického zázraku humanity sme nepoznali bezdomovcov. Od roku 1989 doteraz sme tu mali tisícky bezdomovcov, ktorí žijú ako dobytok a mnohí zomreli na ulici alebo na smetisku. Koľko živých a mŕtvych bezdomovcov pripadá na jedného disidenta alebo ponovembrovú celebritu?

6.) Atď…

 

My komunisti z KS-21.St sa už tešíme a nemyslíme si, že Šimečkov míting bude len šnúra antikomunistických orgazmov, ako to bolo doteraz.

 

Karol Ondriaš

231116

(Za komunistov z KS-21.St.)

Pohreb Navalného: Kvalita a sila súčasného genetického rakovinového nádoru, ktorý nesmie byť menovaný, je stále obrovská

01.03.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Dnes 1.3.2024 pozerám naše a svetové správy v „demokratických médiách“, kde mnohé v priamom prenose prenášajú pohreb Navalného v Moskve. [...]

Len som chcel porovnať „humánne bombardovanie“ v pásme Gazy so zločinným nacistickým bombardovaním počas 2. Svetovej vojny

25.02.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Za 5 mesiacov, počet obetí „humánneho bombardovania“ pásma Gazy (2,1 milión obyvateľov) je doteraz: 29410 Palestínčanov, z toho 12 660 detí [...]

Kvalita a sila súčasného genetického rakovinového nádoru, ktorý nesmie byť menovaný, je obrovská

16.02.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu aj s názvom je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Ako dnes 16.2.2024 pozerám naše a svetové správy, celý demokratický svet je zhrozený, lebo vo väzení v Rusku zomrel opozičný vodca Alexej [...]

zima, Kráľova hoľa, mReportér

Zima v našich horách ponúka taķúto nádheru. Zábery z Horehronia sa vám dostanú pod kožu

03.03.2024 05:00

Svoje potulky po horách nám priblížil mReportér Ján Margeta.

Spišská Nová Ves ZSSK rušeň vlak

V Spišskej Novej Vsi sa samovoľne pohol rušeň. Zastavili ho až o 17 kilometrov ďalej

02.03.2024 22:56

Uvoľnený rušeň patril podľa železníc nákladnému dopravcovi.

Izrael Palestínčania Gaza

Izrael zväčša súhlasil s rámcovou dohodou o prímerí v Pásme Gazy

02.03.2024 22:16

Delegácia Hamasu by mala podľa médií pricestovať do Káhiry na nedeľňajšie rokovania.

Jemen Rubymar loď potopenie

Nákladná loď, ktorú vo februári raketou zasiahli húsíovia, sa potopila

02.03.2024 21:46

Ide o vôbec prvú loď, ktorú jemenskí povstalci potopili v rámci svojich útokov na lodnú dopravu v Červenom mori.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 270101x
Priemerná čítanosť článkov: 3463x

Autor blogu

Kategórie