Založ si blog

Bude František Mikloško a jemu podobní braní na trestnoprávnu zodpovednosť za smrť desiatok tisíc (možno aj stoviek tisíc) nevinných obetí prevratu v roku 1989?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka.

 

I keď v súčasnosti to nie je až tak preorgazmované ako bejvavalo, november je mesiac antikomunistických orgazmov, medzi ktorými vždy zažiari aj František Mikloško a jemu podobní, bojovníci proti komunistickej totalite.

 

Len hrubý zoznam obetí týchto bojovníkov proti komunistickej totalite zahŕňa:

1.) Stovky tisíc obetí, t.j. detí, ktoré sa nenarodili v dôsledku úpadku spoločnosti po roku 1989.

2.) Ľudí, ktorí spáchali sociálnu samovraždu.

3.) Ľudí, ktorí zahynuli v kanáloch alebo na smetisku.

4.) Ľudí, ktorí zahynuli predávkovaním drogami.

5.) Ľudí, ktorí boli zavraždení na objednávku.

6.) Desiatky tisíc bezdomovcov, ktorí museli žiť ako dobytok.

7.) Ľudí, ktorí boli predaní ako dobytok na prácu v zahraničí alebo do sexpriemyslu.

8.) Ľudí, t.j. všetci genetickí Slováci, ktorí za pár generácií vyhynú, v dôsledku nízkeho počtu narodených detí na jednu ženu.

 

Zaujímavé je, že všetci, ktorí by mali byť braní na trestnoprávnu zodpovednosť za smrť desiatok tisíc (možno aj stoviek tisíc) nevinných obetí po prevrate v roku 1989 sú oslavovaní, dostávajú vyznamenania a dobre platené miesta. Sú to naše už 33 rokov oslavované celebrity.

 

My komunisti z KS-21.St sa pýtame:

Prečo František Mikloško a jemu podobní nie sú braní na trestnoprávnu zodpovednosť za smrť desiatok tisíc (možno aj stoviek tisíc) nevinných obetí prevratu v roku 1989?

Je to preto, že po prevrate roku 1989, naši kolonizátori, ktorí nás pokladajú len za korisť, zariadili, že Slovensko muselo byť významne budované aj na pilieri morálneho kreténizmu?

Je to preto, že sme len metastáza morálneho rakovinového nádoru, ktorý nesmie byť menovaný?

 

Prosím antikomunistických mentálnych vykadencov, aby v diskusii dobre zakadili a tým oživili môj blog, ako to urobili už mnoho krát.

Za príspevky vopred ďakujem.

 

Karol Ondriaš,

231128

 

Pohreb Navalného: Kvalita a sila súčasného genetického rakovinového nádoru, ktorý nesmie byť menovaný, je stále obrovská

01.03.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Dnes 1.3.2024 pozerám naše a svetové správy v „demokratických médiách“, kde mnohé v priamom prenose prenášajú pohreb Navalného v Moskve. [...]

Len som chcel porovnať „humánne bombardovanie“ v pásme Gazy so zločinným nacistickým bombardovaním počas 2. Svetovej vojny

25.02.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Za 5 mesiacov, počet obetí „humánneho bombardovania“ pásma Gazy (2,1 milión obyvateľov) je doteraz: 29410 Palestínčanov, z toho 12 660 detí [...]

Kvalita a sila súčasného genetického rakovinového nádoru, ktorý nesmie byť menovaný, je obrovská

16.02.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu aj s názvom je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Ako dnes 16.2.2024 pozerám naše a svetové správy, celý demokratický svet je zhrozený, lebo vo väzení v Rusku zomrel opozičný vodca Alexej [...]

Joe Biden

Nespokojnosť s Bidenom je na novom maxime, Trump by ho vo voľbách porazil

03.03.2024 06:50

Väčšina registrovaných voličov v USA (48 percent) by zvolila za prezidenta bývalého republikánskeho šéfa Bieleho domu Donalda Trumpa.

Donald Trump, Virgínia

Trump víťazí v ďalších primárkach, posledná šanca pre Haleyovú bude superutorok

03.03.2024 06:25

Bývalý americký prezident Donald Trump zvíťazil na republikánskom volebnom zhromaždení v Missouri, Michigane aj v Idahu.

Vladimir Putin, vojna na Ukrajine, karneval

Príde Rusko o majetok v zahraničných bankách? Američania ho chcú skonfiškovať a poskytnúť Ukrajine

03.03.2024 06:00

Západ zmrazil Rusku finančné rezervy vo výške asi 262 miliárd eur. USA ich chcú použiť na obnovu zničenej Ukrajiny, EÚ namieta, že by to bolo protiprávne.

vojna na Ukrajine, Odesa

ONLINE: Masívny útok dronov na Krym, Moskva tvrdí, že ich bolo 38

03.03.2024 05:55, aktualizované: 06:00

Miestne úrady na Kryme obmedzili dopravu v okolí mesta Fedosija na Kryme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 270106x
Priemerná čítanosť článkov: 3463x

Autor blogu

Kategórie