Založ si blog

3. Televízny kanál a výroba Vykadencov

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Všimol som si, že okolo 22.12.2019 televízia začala vysielať: 3. Televízny kanál, kde väčšina programov a filmov bola vyrobená počas komunistického zázraku novej humánno-progresívnej civilizácie – socializmu.

 

Podstatné na prezentácií týchto programoch je, že keď som stlačil na diaľkovom ovládači informáciu o programe, tak tam vždy bola informácia o čase (od kedy-dokedy), názov programu, jedna-dve vety súhrn programu a ešte v akom jazyky je program.

Podobné informácie som často našiel aj pri 1000-krát opakovaných vianočných socialistických rozprávkach, filmoch alebo seriáloch.

 

To podstatné v informáciách, o práve vysielanom programe, tam vždy chýbalo: chýbal mi rok, kedy bol program vyrobený, v ktorej krajine a ktorá inštitúcia program vyrobila, kto bol režisérom a scenáristom, poprípade hlavné herecké obsadenie…

 

Tieto podstatné informácie sú zakázané, pretože televízia po prevrate 1989 má hlavnú úlohu vyrábať antikomunistov a Vykadencov všetkého druhu a nie informovať.

 

Vykadenec sa jednoducho podstatné informácie o programoch (pomocou diaľkového ovládača) nesmie dozvedieť, pretože by zistil, že program vyrobili počas „komunistickej totality“, ale mohol by si všimnúť aj kvalitu, kultúrnosť a humánnosť programov vyrobených počas komunistického zázraku novej humánno-progresívnej civilizácie a porovnať ich so súčasnými programami.

 

Podobne je to aj so zahraničnými filmami, ktoré Vaše televízie vysielajú v neskorých nočných hodinách. Sú tam samé vraždy, streľba a vzájomné zabíjanie, všadeprítomný strach, nevraživosť, únosy, násilie…

Aj o týchto filmoch som vždy chcel vedieť, rok, kedy bol program vyrobený, v ktorej krajine, ktorá inštitúcia program vyrobila, kto bol režisérom a scenáristom, poprípade hlavné herecké obsadenie…

Chcel som to vedieť z jedného dôvodu: zistiť, ktorá krajina tak zdegenerovala, že produkuje takéto filmy, ktoré inštitúcie a ktorí režiséri tak zdegenerovali, že sa vyžívajú v násilí, vraždách, únosoch a masových streľbách do ľudí, kde život človeka nemá žiadnu hodnotu? Chcel som podľa toho zistiť, ktorú civilizáciu tieto filmy reprezentujú?

 

Len pripomínam, že filmy propagujúce vraždy, streľby a vzájomné zabíjanie, únosy, násilie… počas socializmu nikto nenatočil, ani to nikoho nenapadlo natočiť. Vyplývalo to automaticky z humánnosti socialistickej civilizácie.

 

Pretože súčasný kapitalizmus pri maximalizácii zisku vedie našu civilizáciu ku samozničeniu, budúca KS-II.BR víta postup televízie vo výrobe Vykadencov. Civilizácia postavená na Vykadencoch nemôže konkurovať rozvoju humánnej civilizácie Komunistickej Číny v súboji kapitalizmu so socializmom. Veríme, že televízia bude vyrábať Vykadencov ešte aspoň 10-20 rokov, čo bude stačiť komunistickej Číne a socializmu ovládnuť svet.

 

Nesmiem zabudnúť priložiť naše tri axiómy, ktoré sa už stali overenými pravdami:

 

  1. Pravda: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Pravda: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Pravda: Dôkazov prvých dvoch právd je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať vytunelovaný mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

 

Zároveň držíme palce Vykadencom aby potvrdili pravdivosť bloku, ako to zatiaľ vždy urobili, aj v diskusných príspevkoch.

 

Karol Ondriaš

191228

Boli všetky ponovembrové‘89 vlády len antikomunistickí mentálni vykadenci? V čom je založená ich profesionálna neschopnosť oproti komunistickému zázraku?

27.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR: Napríklad obrázky v prílohe a v publikáciách [...]

Adela show a povinná výroba „slovenskej menejcennej rasy“?

24.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Otázka: Je hlavným cieľom „Adela show“ permanentná povinná výchova „slovenskej menejcennej rasy“? Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania [...]

Sviatočný slovenský Majdan – Podpísanie Deklarácie o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska 9. 5. 2020

09.05.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Dnes 9.5.2020 o 11.15 h v Bratislave najvyšší predstavitelia Slovenska podpísali Deklaráciu o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska. Ako to vidíme my, [...]

Miroslav Kollár, poslanec NR SR (Za ľudí)

Šeliga nebude kandidovať za šéfa Za ľudí, podporí Miroslava Kollára

04.08.2020 12:24

Šeliga svoje rozhodnutie odôvodnil tým, že potrebuje ešte praktickú skúsenosť s politikou.

Smer

Čína pohrozila odvetou za nepriateľské kroky voči čínskym novinárom v USA

04.08.2020 11:02

Spojené štáty údajne od mája neschválili žiadosť žiadneho čínskeho novinára o predĺženie platnosti víz.

KĽDR / Kim Čong-un /

OSN: KĽDR pravdepodobne pokročila vo vývoji jadrových zbraní

04.08.2020 09:58

Severná Kórea má pokračovať vo vývoji svojho jadrového programu vrátane výroby vysoko obohateného uránu a experimentálneho ľahkovodného reaktora.

Virus Outbreak Greece Tourists

V pondelok na Slovensku pribudlo 14 nakazených koronavírusom

04.08.2020 09:38, aktualizované: 10:18

Laboratóriá vykonali 1 320 testov.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 63970x
Priemerná čítanosť článkov: 2559x

Autor blogu

Kategórie