Založ si blog

Veda potvrdila – neexistuje gén homosexuality. A čo gén Zveroženstva?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Ganna a spol. dňa 30.08.2019 publikovali v Science (A. Ganna et al. Science 365, eaat7693; 2019; DOI: 10.1126/science.aat7693; J. Lambert, Nature, Vol. 573, 5.9. 2019; str. 14) článok, ktorý skúmal, či existuje gén homosexuality, ktorý by jednoznačne povedal, či osoba je homosexuálna alebo heterosexuálna. Vedci preskúmali gény u 500 000 ľudí (zväčša starších Európanov a z USA). Zistili, že existuje 5 genetických ukazovateľov, ktoré sú spojené s homosexualitou, avšak žiadna z nich nie je spoľahlivý ukazovateľ sexuálnej orientácie.

Výsledok je, že neexistuje gén homosexuality. Štúdia odhaduje, že príspevok genetiky ku sexuálnej orientácii je len do 25% (8% až 25%). Príspevok prostredia a kultúry prispieva 75% a viac ku sexuálnej orientácii.

 

Ako to vidíme my vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR.

 

Z výsledkov štúdie vyplýva, že homosexuálnu orientáciu u mnohých ľudí, ktorí majú nevýznamne malý genetický príspevok ku homosexualite (alebo nemusia mať vôbec?) možno umelo navodiť vonkajším prostredím.

Povedané zjednodušene: Homosexuálnu orientáciu u mnohých ľudí, ktorý majú nevýznamne malý genetický príspevok ku homosexualite, možno umelo navodiť účelovým premývaním mozgov.

 

My vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR si myslíme, že hnutie LGBT (lesbian, gay, bisexual a transgender) je často umele vytvárané, podporované a modulované Segregovaným Vyvoleným Hamburgerom, ktorý ho účelovo využíva pre svoje ciele.

 

My vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR si myslíme, že v súčasnej totalitno-liberálnej spoločnosti, výroba hnutia LGBT a zaoberaním sa LGBT má odviesť spoločnosť od vážnych problémov našej civilizácie, ako napríklad: – súčasná činnosť Koalície zločincov vo svete alebo samozničenie civilizácie následkom zákonov kapitalizmu maximalizovať zisk.

 

My vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR predpokladáme, že témou budúcich volieb (t.j. odviesť spoločnosť od vážnych problémov našej spoločnosti) môže byť ešte LGBT, ale ďalších volieb to môže byť už:

 

1.) Zveroženstvo, t.j. diskutovať o prijatí zákona o progresívne-liberálnom slobodnom práve občana zobrať si za manželku alebo manžela kohokoľvek zo zvieracej ríše. Bude to v rámci kampane za vyššiu demokraciu a slobodu, a za vyššie dodržiavania ľudských práv. Muž a žena budú mať konečne vysoko-liberálne právo slobody nájsť si vhodného partnera. Muž alebo žena sa bude môcť oženiť/vydať za milujúce zviera.

Ako zvyčajne, štáty a ľudia, ktorí budú proti tomuto zákonu, budú odsúdení za porušovanie ľudských práv a dokonca aj zvieracích práv.

My vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR už teraz nedoporučujeme, aby si liberálne-osvietený muž zobral za manželku žraloka (t.j. žralokyňu), lebo manželstvo by trvalo ešte menej, ako súčasné manželstvá. V prípade, že by žralokyňa zožrala manžela – napríklad počas sexuálneho aktu, čo je rituálna vražda 1.stupňa, by bol problém s vysokými finančnými nákladmi doživotne uväznenej žralokyne (nesmieme zabudnúť, že Slovensko nemá more).

My vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR ďalej nedoporučujeme, aby si liberálne-osvietená žena zobrala za muža nosorožca, pokiaľ nebudú legislatívne upravené povolené polohy pri sexuálnom akte a postup pri dedičnom konaní detí zveroženstva.

 

2.) ZveroGender. V rámci kampane za vyššiu demokraciu a slobodu, a za vyššie progresívne-liberálne dodržiavanie ľudských práv sa bude v predvolebnej hystérii nekonečne diskutovať o prijatí zákona na slobodnom právo občana vybrať si slobodne aj milujúce zvieracie pohlavie, ktoré mu najviac v danom čase vyhovuje.

Aj v tomto prípade, štáty a ľudia, ktorí budú proti tomuto zákonu, budú odsúdení za porušovanie ľudských práv a dokonca aj zvieracích práv.

My vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR už teraz nedoporučujeme, aby si liberálne-osvietený muž zmenil mužské pohlavie za pohlavie Králika domáceho, rozbilo by mu to manželstvo. Doporučujeme to jedine v tom prípade, že by v rámci Zveroženstva mal za právoplatnú manželku Králičicu domácu).

My vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR ďalej nedoporučujeme, aby si liberálne-osvietená žena menila zvero-pohlavie každý mesiac, pretože muži a zvieracie samce by sa z toho mohli zblázniť-zjančiť a podporilo by to ešte viac rozmach LGBT.

 

Záverom, my vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR veríme, že súčasná liberálna totalita zabezpečuje totalitné premývanie mozgov tak dokonale, že médiá Segregovaného Vyvoleného hamburgera nebudú mať problém presvedčiť ľudí o správnosti Zveroženstva a ZveroGenderu. To, že nebudú mať problém dokazujú aj výsledky posledných dvoch prezidentských volieb.

 

Nesmiem zabudnúť priložiť naše tri axiómy, ktoré sa už stali overenými pravdami:

 

  1. Pravda: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Pravda: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Pravda: Dôkazov prvých dvoch právd je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať vytunelovaný mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

 

Zároveň prosíme progresívnych liberálov, aby v diskusných príspevkoch podporili pravdivosť tohto blogu, za čo im vopred ďakujeme.

 

Karol Ondriaš

191229

Boli všetky ponovembrové‘89 vlády len antikomunistickí mentálni vykadenci? V čom je založená ich profesionálna neschopnosť oproti komunistickému zázraku?

27.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR: Napríklad obrázky v prílohe a v publikáciách [...]

Adela show a povinná výroba „slovenskej menejcennej rasy“?

24.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Otázka: Je hlavným cieľom „Adela show“ permanentná povinná výchova „slovenskej menejcennej rasy“? Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania [...]

Sviatočný slovenský Majdan – Podpísanie Deklarácie o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska 9. 5. 2020

09.05.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Dnes 9.5.2020 o 11.15 h v Bratislave najvyšší predstavitelia Slovenska podpísali Deklaráciu o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska. Ako to vidíme my, [...]

Juraj Tkáč, Ide o pravdu

Ide o pravdu s Jurajom Tkáčom: Verejné obstarávanie sa dá robiť čisto, bez korupcie

04.08.2020 13:00

Prečo si ľudia verejné obstrávanie spájajú s korupciou? Prečo v prípade eurofondov trvá až 500 dní? V reláci Ide o pravdu na to odpovie expert Juraj Tkáč.

Miroslav Kollár, poslanec NR SR (Za ľudí)

Šeliga nebude kandidovať za šéfa Za ľudí, podporí Miroslava Kollára

04.08.2020 12:24

Šeliga svoje rozhodnutie odôvodnil tým, že potrebuje ešte praktickú skúsenosť s politikou.

Smer

Čína pohrozila odvetou za nepriateľské kroky voči čínskym novinárom v USA

04.08.2020 11:02

Spojené štáty údajne od mája neschválili žiadosť žiadneho čínskeho novinára o predĺženie platnosti víz.

KĽDR / Kim Čong-un /

OSN: KĽDR pravdepodobne pokročila vo vývoji jadrových zbraní

04.08.2020 09:58

Severná Kórea má pokračovať vo vývoji svojho jadrového programu vrátane výroby vysoko obohateného uránu a experimentálneho ľahkovodného reaktora.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 63977x
Priemerná čítanosť článkov: 2559x

Autor blogu

Kategórie