Založ si blog

Vraždy v Bagdade v priamom prenose a naši bojovníci za ľudské práva

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Ako prejav želania zdravia, šťastia a hojného božského požehnania v roku 2020, tvrdé jadro Segregovaného Vyvoleného Hamburgera – Koalícia zločincov, v priamom prenose dňa 3.1.2020 v Bagdade, medzi inými nevinnými ľuďmi, zavraždila aj generála iránskych vojsk Qasema Soleimaniho.

Ako dôvod uviedli, že tento zlý generál plánoval niečo zlé proti Segregovanému Vyvolenému Hamburgeru.

 

Pretože sa mi minuli antidepresíva, bál som sa prepnúť televíziu na slovenské kanály, takže ani neviem, ako túto vraždu v priamom prenose odsúdili v médiách slovenskí bojovníci za ľudské práva, slobodu a demokraciu, ako napríklad:

 

Ako to odsúdila prezidentka Z. Čaputová a jej družina…

nositelia súčasných vyznamenaní: Peter Zajac, Zuzana Mistríková, Zora Bútorová, František Mikloško, členovia Klubu Milady Horákovej a ďalšia stovka minulých vyznamenaných bojovníkov…

Kňažko, Budaj, Čelko, Hríb… a ďalšia stovka notorických bojovníkov za ľudské práva, slobodu a demokraciu…

Redaktori Denníka N, Sme…

Michal Havran a ostatné televízne hviezdy…

A tisíce ostatných, čo vystupujú denne v masmédiách…..

 

Verím, že sa to čoskoro dozviem (práve mi došiel na účet dôchodok – opäť nakúpim antidepresíva a zapnem televízor) a verím, že vo svojich vyhláseniach títo slovenskí bojovníci za ľudské práva, slobodu a demokraciu, odsúdili tieto vraždy v priamom prenose, vyjadrili ostrý postoj ku Segregovanému Vyvolenému Hamburgeru, za čo sa konečne nebudem musieť hanbiť.

 

Karol Ondriaš,

200104

VII. Križiacke ťaženie do Ruska a vyľakaní Genetickí Euroatlantickí predátori. Aké je súčasné skóre?

21.04.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Prvých šesť križiackych ťažení genetických predátorov do Ruska sú popísané v mnohých publikáciách a ja som ich spomenul v [...]

Kapitalistické demokratické slobodné voľby a výber kandidátov, ako zbrane hromadného sebazničenia! Prečo komunistická Čína skúpi za pár desiatok rokov Európu a USA za cenu šrotu?

02.04.2024

Odpoveď je jednoduchá: Pretože Čína nepoužíva zbrane hromadného sebazničenia! Ja popíšem aspoň dve zbrane hromadného sebazničenia, ktorým sa v kapitalizme klaniame podobne, ako v stredoveku po dobu 350 rokov sa klaňali páleniu bosoriek, t.j. prostriedku na odstránenie zla. Komunistická Čína, a aj my komunisti z KS-21.St, pokladáme kapitalistické, [...]

Ako bude reagovať genetický rakovinový nádor a jeho metastázy, keď sa faktami ďalej potvrdí, že za masakrom na predmestí Moskvy 22. 3. 2024 je vláda Ukrajiny?

24.03.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka. Áno, je to pravda!! Tajomník Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny Alexej Danilov potvrdil účasť Ukrajiny na teroristickom útoku na „Crocus“: [...]

pozemný dron

Terminátor v praxi. Po nebi a vode sa do vojny na Ukrajine hlásia aj pozemné drony

21.04.2024 21:36

Podľa expertov je však ich nasadenie obmedzené. Zatiaľ.

netanjahu

Izraelská armáda schválila operáciu v Rafahu. Netanjahu avizuje tvrdší bol proti Hamasu

21.04.2024 20:20, aktualizované: 21:58

Je to jediný spôsob, ako oslobodiť našich rukojemníkov, uviedol izraelský premiér.

Russia Ukraine War

Po americkej pomoci Rusi pritvrdili. Chcú, aby Ukrajina plakala, vidia sa až v Kyjeve

21.04.2024 18:51

V Moskve sa tvária, že z novej pomoci USA pre Kyjev si ťažkú hlavu nerobia. Hlásne trúby Kremľa tvrdia, že porážka Ukrajiny je nevyhnutná a neodvratná.

Peter Pellegrini

Ostrosť kampane, vojna, transparentnosť či pokoj? Čo rozhodlo prezidentské voľby?

21.04.2024 18:30

Podľa akých kritérií sme si vyberali budúcu hlavu štátu? Čo nás presvedčilo?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 82
Celková čítanosť: 282654x
Priemerná čítanosť článkov: 3447x

Autor blogu

Kategórie