Založ si blog

CP-II. BR-02 a Znárodnenie

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

V súčasnosti technická úroveň zabíjania ľudí a ničenia majetku dosiahla > 1000 x vyššiu účinnosť, ako technika v II. Svetovej vojne. Cieľom všetkých vojen (možno až na nepatrné výnimky) bolo, aby si súkromná koalícia zločincov (často neznáma v pozadí) navýšila majetok.

Súčasný globálny vedeckotechnický rozvoj menenia mozgového softvéru a funkcie odmeny človeka (PBS), zavádzanie nových účinnejších robotických nukleárnych zbraňových systémov, atď… dosiahol hranicu, kde hrozí samozničenie civilizácie, pokiaľ budú mať jednotlivci a záujmové skupiny beztrestnú absolútnu moc, založenú len na ich neobmedzenom súkromnom majetku.

Tieto skupiny stále presadzujú najspravodlivejší zákon superliberálnej filozofie: “Čím máš viac majetku, tým máš sväté právo viac rozhodovať o tých, ktorí ho majú menej.”

 

Fakty dokazujú, že všetky súčasné rituálne tance o neprávostiach a zločinoch kapitalizmu už desaťročia nič neriešia, nedotýkajú sa toho podstatného.

Poukazovanie na negatíva kapitalizmu a hľadanie jeho ľudskej tváre, bez deklarovania socializmu ako východiska, sú vítané rituálne tance, ktoré majú viesť len ku kozmetickým zmenám a sú potrebné na zaistenie, aby podstata kapitalistického kanibalizmu ostala nedotknutá (ako v tomto duchu hovorí Slavoj Žižek).

 

Ako to chceme riešiť my vzdelaní občania z budúcej KS-II.BR:

 

KP-II.BR chce zabrániť degenerácii a samozničeniu ľudskej civilizácie a vybudovať nové politicko-ekonomicko-ľudské vzťahy novej humánnej civilizácie, ktorá by bola v súlade s globálnym vedeckotechnickým rozvojom. Preto v programe chce radikálne zmeniť ekonomické vlastnícke vzťahy a obmedziť výšku súkromného vlastníctva.

 

Napríklad:

 

– Maximálna výška súhrnného súkromného majetku na osobu bude buď 20000 násobok mediálnej minimálnej mesačnej mzdy, alebo 40000 násobok mediálneho minimálneho mesačného dôchodku alebo 20000 násobok mediánu čistého mesačného príjmu na osobu v domácnosti. Maximálna výška súhrnného súkromného majetku bude odvodená od jedného z týchto parametrov, pričom sa zoberie ten parameter z ktorého vyplýva najnižší súhrnný súkromný majetok na osobu. Každý majetok vyšší ako súhrnný súkromný majetok na osobu bude znárodnený bez náhrady. (Všetky násobky sa budú meniť podľa praktickej potreby).

– Všetka pôda, vodné zdroje, nerastné suroviny, strategické podniky, finančné inštitúcie, poisťovne, atď… sa znárodnia za náhradu neprevyšujúcu výšku súhrnného súkromného majetku na osobu.

– Maximálna výška majetku súkromnej firmy bude dvojnásobok súhrnného súkromného majetku na osobu. (Násobok sa bude meniť podľa praktickej potreby).

– Zavedie sa centrálne plánovanie a centrálne zákony, ktoré budú zaručovať: rovnaké sociálne práva, rovnakú mzdu za rovnakú prácu, rovnakú minimálnu mzdu, rovnaké pravidlá minimálneho dôchodku a odchodu do dôchodku, rovnakú materskú dovolenku, atď… pre všetkých obyvateľov planéty.

– Mnohé ďalšie prvky sa preberú z komunistického zázraku novej humane-progresívnej civilizácie v bývalom Východoeurópskom socialistickom bloku.

 

Nájsť spôsob, ako prakticky vykonať tieto radikálne zmeny v ekonomických vlastníckych vzťahoch a obmedziť výšku súkromného vlastníctva, je výzva pre ľavicu do budúcnosti.

 

My zdôrazňujeme, že všetky tieto drastické kroky k osobnému majetku sú zanedbateľné oproti drastickým krokom k osobnému majetku pri čiastočnom alebo významnom samozničení civilizácie, ktoré by vyplynuli z ďalších lokálnych vojen a z III. Svetovej vojny, ako vysoko pravdepodobných produktov kapitalizmu, kde je beztrestná absolútna moc jednotlivcov založená len na ich neobmedzenom súkromnom majetku.

 

Záverom už po 100. -krát zopakujem našich päť axiómou, ktoré sa už stali overenými pravdami:

 

  1. Pravda: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Pravda: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Pravda: Dôkazov prvých dvoch právd je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať vytunelovaný mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.
  4. Pravda: Kapitalistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať horšie, tým sa ja budem mať lepšie.
  5. Pravda: Naprotitomu, socialistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať lepšie, tým sa aj ja budem mať lepšie.

 

Zároveň prosíme progresívnych superliberálov, aby v diskusných príspevkoch, ako vždy, podporili pravdivosť tohto blogu, za čo im vopred ďakujeme.

 

Karol Ondriaš

200126

Neverím, že Európsky parlament je pokračovaním nemeckej Tretej ríše, alebo sa mýlim?

18.09.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V noci ma prebudilo nadšené tlieskanie. Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy. Dúfam, že to bol len sen. Keď som už bol hore, reku [...]

Je Západná civilizácia len stádo idiotov alebo Rusi sú najhlúpejší ľudia na planéte?

10.09.2020

Blog je voľne editovaný a doplnený článok od The Saker z https://thesaker.is/russians-are-the-dumbest-most-incompetent-idiots-on-the-planet/ Dôkazov, že Rusi sú beznádejne hlúpi amatéri toho najhoršieho druhu je veľa. Napríklad: Ruský bojový neuroparalitický smrteľný jed „Novičok“ nebol schopný nikoho zabiť, aj keď sa o to Rusi mnohokrát pokúsili. [...]

Zabijak ‘Comrade Duch‘ z Červených Kmérov verzus skutoční profesionálni zločinci v Kambodži

02.09.2020

Dnes 2.9.202 na všetkých demokratických masmédiách oznámili, že Kaing Guek Eav známy ako zabijak Comrade Duch z Červených Kmérov, ktorí v rokoch 1975-1979 vraj má na svedomí 14000 obetí, zomrel. Prekvapilo ma, že nikto z demokratov sa ani slovkom neopovážil spomenúť skutočných profesionálnych vojnových zločincov masakrujúcich všetko živé v tom období v Kambodži. [...]

Oravský Podzámok / Veronika Remišová

Ministerka po návšteve nemocnice: Musíme investovať viac peňazí do zdravotníctva

24.10.2020 00:00

Veronika Remišová navštívila pri svojej ceste aj nemocnicu v Trstenej, kde bol zrekonštruovaný jeden pavilón z európskych peňazí.

Voľby / Hlasovanie / USA /

V prezidentských voľbách už hlasovalo viac ako 50 miliónov Američanov

23.10.2020 22:25

Viac ako 35 miliónov ľudí odovzdalo svoj hlas korešpondenčnou formou a vyše 15 miliónov ľudí tak urobilo osobne vhodením hlasovacích lístkov do volebných urien.

Martin Smatana, Ide o pravdu

Ide o pravdu s analytikom Martinom Smatanom: Keby sme zavreli rizikové regióny, nebol by problém

23.10.2020 18:30

Má význam plošné testovanie a čiastočný lockdown? Podľa analytika Martina Smatanu by počet ochorení klesol aj bez celoplošného testovania.

Sudán / Izrael /

Sudán znormalizuje vzťahy s Izraelom

23.10.2020 18:06, aktualizované: 23:39

"...to, že sa k Abrahámovským dohodám pridala ďalšia krajina (Sudán) predstavuje významný krok k nastoleniu mieru na Blízkom východe," napísal Trumpov poradca Judd Deere.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 81367x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie