Založ si blog

CP-II. BR-03 a Tragédia tajných demokratických slobodných volieb

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Potom, ako mediálni bojovníci Segregovaného Vyvoleného Hamburgera po roku 1989 zničili humánne-progresívnu Východoeurópsku socialistickú civilizáciu, povinne zaviedli tajné slobodné demokratické voľby, ako nástroj modernej dobrovoľnej materiálnej a duchovnej kolonizácie.

 

Mediálni bojovníci Segregovaného Vyvoleného Hamburgera vedia, že človek je len programovateľný biologický stroj (PBS). Pretože ovládajú väčšinu svetových a domácich médi, je pre nich jednoduché preprogramovať PBS, aby väčšina volila “vhodných“ politikov.

Za posledných 30 rokov na Slovensku výsledkom ich práce sú aj konečne slobodne volení politici, ktorí úspešne zničili, slovenské poľnohospodárstvo, priemysel, školstvo, vedu, kultúru… Zaviedli zločiny proti ľudskosti, ako bezdomovcov, vraždy na objednávku, exekúcie, predaj ľudí…

Podrobnosti sú napríklad na: https://karolondrias.blog.pravda.sk/2015/11/14/dokedy-budeme-bezducho-hajlovat-demokratickemu-sialenstvu/

 

Ako to vidíme my vzdelaní občania z CP-II.BR:

 

Praktický výsledok v bývalom socialistickom bloku potvrdzuje, že zavedenie povinných tajných slobodných demokratických volieb je moderným zločinom proti ľudskosti Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

CP-II.BR v prvej etape zakáže tajné demokratické voľby a nahradí ich verejnými demokratickými voľbami. To znamená, že volebný systém ostane rovnaký, až na to, že každý volič na volebnom lístku vyplní svoje meno a dátum narodenia. Údaje sa budú archivovať a budú verejne dostupné na internete, aby si každý mohol pozrieť, ako kto volil a komu dal preferenčné hlasy.

 

Škoda, že tento systém verejnej slobodnej voľby nemala možnosť CP-II.BR presadiť ihneď po prevrate 1989. Takto by si každý mohol pozrieť na internete, napríklad, že kto volil Mečiara, Dzurindu, Kisku, Čaputovú… a kto bude voliť Trubana, Beblavého…

Každý by hneď vedel, kto je kto.

 

CP-II.BR v druhej etape zakáže tajné aj verejné demokratické voľby súčasného kapitalistického typu, ktoré úspešne bránia výberu fundovaných politikov-zákonodarcov a sú účinnejší nástroj boja o teritórium a ničenie protivníka, ako klasické vojny. Overiteľné fakty potvrdzujú, že volení predstavitelia demokraticých volieb kapitalistického typu vyprodukovali mnoho vojen a milióny obetí.

 

CP-II.BR bude hľadať systém voľby a výberu odborníkov na rôzne posty organizácie štátu a celosvetového verejného života. Z úspechov komunistickej Číny predpokladáme, že ich volebný systém a organizácia výberu odbornikov ide pozitívnym smerom a môže byť odrazovým vzorom aj pre Európu.

 

Skoro som zabudol pripojiť našich päť axiómou, ktoré sa už stali overenými pravdami:

 

  1. Pravda: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Pravda: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Pravda: Dôkazov prvých dvoch právd je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať vytunelovaný mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.
  4. Pravda: Kapitalistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať horšie, tým sa ja budem mať lepšie.
  5. Pravda: Naprotitomu, socialistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať lepšie, tým sa aj ja budem mať lepšie.

 

Karol Ondriaš

CP-II.BR

200202

Ako vírus COVID-19 odhalil dodržiavanie ľudských práv a účinnosť nákladov na zdravotníctvo v Komunistickej Číne a v USA

03.04.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my vzdelaní a rozhľadení občania budúcej Komunistickej strany II. Boľševickej revolúcie (CP-II.BR). Najvyšším ľudským právom je právo na život, čo [...]

Komunistická Čína verzus USA, vírus COVID-19, “vedecké správy“ verzus experimentálne fakty

02.04.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my vzdelaní a rozhľadení občania budúcej Komunistickej strany II. Boľševickej revolúcie (CP-II.BR). Snaha svetovej elity je aby mnohé „vedecké“ správy [...]

Vírus COVID-19 odhalil cenu práce v plnej nahote

20.03.2020

V normálnej, t.j. v morálne a mentálne nedegenerovanej spoločnosti, cena práce v jednotlivých oboroch vyjadruje vklad ku prežitiu a ďalšiemu rozvoju humanizmu a pozitívnemu progresu našej civilizácie. Ešte pred tromi mesiacmi ceny práce a tým aj spoločenské ohodnotenie vyzerali nasledovne: Napríklad hodnota ceny práce hercov bola: Herec Dwayne Johnson zarobil za rok (jún [...]

HaZZ požiar trafostanica hasiči

V Tatranskom národnom parku horí les

05.04.2020 09:09

Oheň sa rozšíril na ploche jedného hektára.

Virus Outbreak New York

Online: USA očakávajú veľa mŕtvych, ale chcú rýchlo otvoriť ekonomiku

05.04.2020 07:40, aktualizované: 08:48

Spojené štáty čakajú najťažšie týždne, počas ktorých zomrie veľa ľudí, uviedol Donald Trump. Volá však po rýchlom otvorení ekonomiky.

Igor Matovič

NÁZOR: Matovič dáva Slovákom na výber. Buď blackout, alebo blackout

05.04.2020 06:25

Zdá sa, že premiér Igor Matovič už dávno presvedčil sám seba, že jedinou záchranou Slovenska je jeho úplné vypnutie. Presvedčí aj ďalších?

požiar, hazz

Takmer 30 hasičov zasahuje pri požiari senníka v obci Závod

04.04.2020 21:37

Požiar podľa nej zachvátil veľkokapacitný senník, v ktorom sa nachádzajú približne dve tony sena v balíkoch.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 45652x
Priemerná čítanosť článkov: 2536x

Autor blogu

Kategórie