Založ si blog

CP-II. BR-04 a Náboženstvo

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Ľudský mozog, jeho myslenie a závery sa evolúciou NEVYVINULI na to, aby sme pravdivo vyriešili abstraktné alebo logické problémy, alebo utvárali správne závery z neznámych údajov, ako si väčšina ľudí myslí. Náš mozog sa vyvinul tak, aby výsledok riešenia problémov alebo neznámych javov viedol k záveru, ktorý by nás opäť dlhodobo presvedčil k správnosti, k spoločnému životu v našej kooperatívnej skupine , ako napríklad ku kmeňu, náboženskej skupine, ideológii, atď (1,2,3). Skrátka, mozog nie je stavaný tak, aby hľadal objektívnu pravdu (tá sa dá zistiť pomocou vedeckých metód).

 

Z toho vyplýva, že výsledok-úsudok „rozumne-rozmýšľajúcich“ ľudí môže byť nerozumný a až absurdný a závisí len od toho, akú matricu (ľudové – premývanie mozgov) a kedy mu ju médiá vytvoria v mozgu. Mnohí si podľa týchto matríc podvedome vytvárajú úsudok i napriek tomu, že už vedia, že tieto matrice nie sú pravdivé. Zistilo sa, že raz vytvorená v mozgu matrica-impresia, je pozoruhodne trvalá, ako napríklad v detstve dodaná matrica náboženstva alebo ideológia antikomunizmu (4,5,6,7,8).

 

Ako túto evolučne zastaranú mozgovú hardvérovú odchýlku chcú riešiť vzdelaní občania v budúcej CP-II.BR? Ako CP-II.BR plánuje riešiť problém vytvárania negatívnych matríc u človeka.

 

CP-II.BR si uvedomuje, že v kapitalizme, kde súkromná osoba má absolútne moc a právo pomocou svojich médií vytvárať mnoho typov negatívnych a pozitívnych matríc u človeka, táto otázka je neriešiteľná.

Z množstva matríc, ktoré sa v súčasnosti účelovo vytvárajú, tuná sa sústredím len na riešenie matrice náboženstva.

 

Ako som už mnohokrát pripomínal, keď sa narodí človek, narodí sa aj s mozgovým hardvérom a mozgovým softvérom, ktorý mu je geneticky daný. Tento mozgový hardvér a softvér sa bude, hlavne v prvých rokoch života, dopĺňať a modulovať okolím. Často sa mozgový hardvér a softvér od útleho veku násilne moduluje náboženstvom. Často potom človek po celý život verí v náboženstvo, ktoré mu bolo dodané v mladom veku, v rodine, v škole alebo v médiách, keď ešte nemal možnosť to ovplyvniť.

 

Preto CP-II.BR zakáže vyučovanie akéhokoľvek náboženstva pre deti až do 21. roku života a zakáže náboženské vysielania pre deti do 21. roku života. Po 21. roku života bude už každý mentálne schopný si vybrať ideológiu, náboženstvo alebo ateizmus. CP-II.BR sa bude zasadzovať za oddelenie náboženských organizácií od štátu, aby boli samostatné na úrovni občianskych združení. CP-II.BR bude presadzovať ateizmus pred náboženstvom.

 

Skoro som zabudol pripojiť našich päť axiómou, ktoré sa už stali overenými pravdami:

 

  1. Pravda: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Pravda: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Pravda: Dôkazov prvých dvoch právd je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať vytunelovaný mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.
  4. Pravda: Kapitalistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať horšie, tým sa ja budem mať lepšie.
  5. Pravda: Naprotitomu, socialistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať lepšie, tým sa aj ja budem mať lepšie.

 

Karol Ondriaš

200209

 

Poznámky:

 

1.) Hugo Mercier a Dan Sperber (The Enigma of Reason, https://www.amazon.com/Enigma-Reason-Hugo-Mercier/dp/0674368304)

2.) Steven Sloman a Philip Fernbach, “The Knowledge Illusion: Why We Never Think Alone” (Riverhead)

3.)  https://karolondrias.blog.pravda.sk/2017/08/06/technologie-ktore-pouzil-vyvoleny-hamburger-aby-z-vas-vyrobil-ludske-stado-na-akekolvek-pouzitie/

4.) https://karolondrias.blog.pravda.sk/2014/01/05/poskodzuje-nabozenstvo-vyvoj-mozgu-dietata/

5.) https://karolondrias.blog.pravda.sk/2017/09/10/je-viera-v-boha-a-prilahle-nadprirodzene-sily-mor-21-storocia-je-preferovanie-boha-pred-clovekom-mor-21-storocia/

6.) Napríklad, matrice vytvorené v mozgu na zničenie socialistickej civilizácie hovorili:

Že: Jednotné roľnícke družstvá, ako produkt zločinov komunistov, nefungujú a je potrebné ich rozbiť a pôdu dať opäť súkromníkom a potom Slovenské poľnohospodárstvo bude opäť prosperovať, ako napríklad v USA.

Že štátne priemyselné koncerny a podniky, ako produkt zločinov komunistov, nefungujú a je potrebné ich sprivatizovať a súkromný podnikateľ zabezpečí, aby podniky prosperovali, ako napríklad v kapitalistických krajinách.

Že štát je zlý vlastník podnikov.

Že štátne plánované hospodárstvo je produkt zločinov komunistov, nefunguje, a je potrebné to odstrániť, veď voľný kapitalistický trh to všetko vyrieši…

Že Stalin a tým aj komunisti sú zločinci a zabili 100 miliónov ľudí.

Že socializmus a Marxizmus prehral s kapitalizmom a odišiel na smetisko dejín.

Mozog mnohých, ešte aj po štvrť storočí, sa stále riadi týmito mozgovými matricami, i napriek tomu, že overiteľné fakty hovoria niečo iné.

7.) Výsledkom antikomunistických matríc sú aj zákony, kde ľudia, ktorí vybudovali komunistický zázrak v dodržiavaní ľudských práv, vo vzdelaní, v kultúre, vede, technike, v  poľnohospodárstve, priemysle sú prezentovaní ako zločinci a ľudia, ktorí ničili Slovensko sú odmeňovaní:

Novelizovaný Trestný zákon SR (§422d) s účinnosťou od 1.9.2011 hovorí, že popieranie, spochybňovanie, schvaľovanie alebo snaha o ospravedlňovanie zločinov režimov založených na komunistickej či fašistickej ideológii sa bude trestať uväznením na šesť mesiacov až tri roky. Prakticky, zákon zabezpečuje výchovu k „menejcennej slovenskej odrode“.

Zákon o protikomunistickom odboji č. 219/2006 Z. z., ktorý ustanovuje podmienky priznania postavenia účastníka protikomunistického odboja a pôsobnosť  Ústavu pamäti národa na úseku starostlivosti o účastníkov protikomunistického odboja. Zákon hovorí, že pod protikomunistickým odbojom sa rozumie aktívny odpor občanov proti komunistickému režimu prejavený či prejavovaný organizovane alebo individuálne v období od 6. októbra 1944 do 17. novembra 1989.

8.) http://ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=view&id=9&catid=47

 

Ako vírus COVID-19 odhalil dodržiavanie ľudských práv a účinnosť nákladov na zdravotníctvo v Komunistickej Číne a v USA

03.04.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my vzdelaní a rozhľadení občania budúcej Komunistickej strany II. Boľševickej revolúcie (CP-II.BR). Najvyšším ľudským právom je právo na život, čo [...]

Komunistická Čína verzus USA, vírus COVID-19, “vedecké správy“ verzus experimentálne fakty

02.04.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my vzdelaní a rozhľadení občania budúcej Komunistickej strany II. Boľševickej revolúcie (CP-II.BR). Snaha svetovej elity je aby mnohé „vedecké“ správy [...]

Vírus COVID-19 odhalil cenu práce v plnej nahote

20.03.2020

V normálnej, t.j. v morálne a mentálne nedegenerovanej spoločnosti, cena práce v jednotlivých oboroch vyjadruje vklad ku prežitiu a ďalšiemu rozvoju humanizmu a pozitívnemu progresu našej civilizácie. Ešte pred tromi mesiacmi ceny práce a tým aj spoločenské ohodnotenie vyzerali nasledovne: Napríklad hodnota ceny práce hercov bola: Herec Dwayne Johnson zarobil za rok (jún [...]

Virus Outbreak New York

Online: USA očakávajú veľa mŕtvych, ale chcú rýchlo otvoriť ekonomiku

05.04.2020 07:40, aktualizované: 08:22

Spojené štáty čakajú najťažšie týždne, počas ktorých zomrie veľa ľudí, uviedol Donald Trump. Volá však po rýchlom otvorení ekonomiky.

Igor Matovič

NÁZOR: Matovič dáva Slovákom na výber. Buď blackout, alebo blackout

05.04.2020 06:25

Zdá sa, že premiér Igor Matovič už dávno presvedčil sám seba, že jedinou záchranou Slovenska je jeho úplné vypnutie. Presvedčí aj ďalších?

požiar, hazz

Takmer 30 hasičov zasahuje pri požiari senníka v obci Závod

04.04.2020 21:37

Požiar podľa nej zachvátil veľkokapacitný senník, v ktorom sa nachádzajú približne dve tony sena v balíkoch.

Belgium New Commission

Šefčovič: EÚ pomôže. So Slovenskom by som nerobil experimenty

04.04.2020 18:40

EÚ podľa Šefčoviča využije každé euro na boj s koronakrízou, na naštartovanie ekonomiky a na zachovaním zamestnanosti.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 45637x
Priemerná čítanosť článkov: 2535x

Autor blogu

Kategórie