Založ si blog

CP-II. BR-05 a Matriarchát

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

V súčasnosti technicko-mediálne možnosti pre-programovávať Programovateľný biologický stroj, t.j. človeka, sú obrovské. Človeka denne pre-programovávajú média, ktoré vo väčšine prípadov vlastnia súkromné osoby samostatne alebo v koalícii Segregovaného Vyvoleného Hamburgera, ktoré kontrolujú aj verejnoprávne médiá. Títo majú absolútnu moc preprogramovať človeka na obraz, ktorý im v danom okamihu najviac vyhovuje.

 

Napríklad, v 19. a začiatkom 20. storočia sa Segregovaný Vyvolený Hamburger obával, že Afrika bude mať za sto rokov 1-2 miliardy obyvateľov. Preto ich „preprogramoval“ na „chaotické“ rodinné vzťahy a samoničiace medzi-vzťahy kmeňov, štátov a kultúr. Dokonca, keď sa objavil vodca v Líbyi, Minyar Gaddafi (1941-2011), ktorý chcel zjednotiť Afriku, zaviesť jednotnú menu Zlatý dinár, zabezpečiť aby Afrika nebola len zdrojom surovín a najlacnejšej pracovnej sily, tak Segregovaný Vyvolený Hamburger v rámci štandardného postupu, celú Lýbiu rozbombardoval a zavraždil Gaddáfiho.

 

Podobne po zničení Východoeurópskej socialistickej civilizácie v roku 1990, Segregovaný Vyvolený Hamburger, ako súčasť kolonizácie a vytvárania menej konkurenčnej civilizácie, pre-programováva jej obyvateľov v rôznych oblastiach na jemu výhodný degeneračný štandard (ako sa každý môže denne presvedčiť v médiách). K tomu patrí aj zavedenie agendy Genderu, LGBT, transsexuálnej ideológie, atď…

 

Ako to chceme riešiť my vzdelaní občania z budúcej CP-II.BR:

 

Ako bolo už popísané v predchádzajúcich programoch, najskôr odstránime absolútnu moc Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tým aj zavádzanie do mozgov programy degeneračného šialenstva, ako Gender, LGBT, transsexuálna ideológia, atď…

V druhom bode, zavedieme „Matriarchát“ vo svete, aby sa zabránilo degenerácii genetického kódu človeka a tým zabezpečil zdravý mentálny a fyzický rast ďalších generácií.

 

V „demokratickej“ vyspelej časti sveta sa postupne zvyšuje vek prvorodičiek, partneri najskôr robia kariéru, chcú sa finančne zabezpečiť a až potom prichádza na rad dieťa. Predpokladáme, že v rámci konkurenčného boja, tento trend je podporovaný Segregovaným Vyvoleným Hamburgerom. Napríklad, priemerný vek prvorodičky v Európskej únii je okolo 30 rokov. Odborníci hovoria, že ideálny vek ženy prvorodičky je 20-25 rokov.

 

Ako človek starne, tak do jeho genetického kódu sa dostáva stále viac škodlivých mutácii, ktoré sa prenášajú na potomstvo. Výskumy posledných rokov prinášajú údaje, že v dôsledku týchto mutácií, a aj iných faktorov, dieťa narodené po 35 roku matky má zvýšenú pravdepodobnosť nejakej vrodenej choroby, kde je najcitlivejší mozog.

Napríklad, štúdie z viac ako 2,6 milióna zdravotníckych záznamov ľudí zo Švédska a USA a porovnaním zdravia starších a mladších súrodencov, ukázali koreláciu medzi vekom otca a psychickými chorobami detí, t.j. čím starší otec, tým väčšia psychická porucha.

Najsilnejšia korelácia bola nájdená u bipolárnej poruchy, čo je psychické ochorenie charakterizované opakujúcimi sa epizódami mánie a depresie (bipolar disorder). Ďalej to bola porucha pozornosti a hyperaktivity (Attention deficit hyperactivity disorder), nasledoval autizmus a psychotické poruchy, kde osoba je dopletená a stráca kontakt z realitou.

Iné štúdie ukázali, že abnormality chromozomov sa zvyšujú s vekom matky. Šanca, že dieťa bude mať Downov syndróm za zvyšuje s vekom matky, kde šanca Downovho syndrómu je 1 ku 1250 pre ženy, ktoré rodia vo veku 25 rokov, ale pri veku 40 rokov je táto šanca 1 ku 100.

Súčasná štúdia (Wang et al. Nat. Comm. 2016) poukázala, že nové mutácie u narodených detí súvisia s vekom otca a matky, pričom sa zvyšujú konštantne s vekom otca, ale sa viac zvyšujú, akcelerujú s vekom matky.

 

Z týchto a podobných štúdií vyplýva, že prijatím životného štandardu „demokracie“, t.j. súčasného pre-programovávania mozgov, sa do genetického kódu človeka dostáva viac a viac negatívnych mutácií.

 

Preto, CP-II.BR vypracuje a presadí zákony, ktoré by zabezpečovali také podmienky rodiny a matky, aby matky rodili deti v najvýhodnejšom produktívnom veku, t.j. 20-27 rokov, a otcovia boli taktiež mladí.

Aby v týchto rokoch, rodina už mala zabezpečené rodinné bývanie. Aby ženu – budúcu matku, nehnal Segregovaný Vyvolený Hamburger do feministického ošiaľu Gender-kariéry, ale aby ozaj v prvom rade bola ženou a matkou, aby v pohode mohla vychovávať deti. Aby sa vrátila úcta spoločnosti k žene, ako k matke.

Lebo už naši dávny prarodičia hovorievali: Najlepšie, čo môže dieťa dostať sú šťastní zdraví rodičia.

 

CP-II.BR vypracuje a presadí zákony, ktoré významne zabezpečia materiálne a finančné zvýhodnenie mladých rodín.

 

CP-II.BR nepokladá za výhru, že civilizácia zabezpečí každoročné stúpanie HDP, každoročné kupovanie výkonnejších mobilov alebo aut, výroby reklám alebo všadeprítomných zábavných relácii s povinnými úsmevmi. Takáto civilizácia mentálne upadne a v konkurencii vymrie na povinnú kapitalistickú demokraciu.

 

Takže: Nech žije svetový Matriarchát!

 

Skoro som zabudol pripojiť našich päť axiómou, ktoré sa už stali overenými pravdami:

 

  1. Pravda: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
  2. Pravda: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
  3. Pravda: Dôkazov prvých dvoch právd je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať vytunelovaný mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.
  4. Pravda: Kapitalistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať horšie, tým sa ja budem mať lepšie.
  5. Pravda: Naprotitomu, socialistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať lepšie, tým sa aj ja budem mať lepšie.

 

Karol Ondriaš

200215

Neverím, že Európsky parlament je pokračovaním nemeckej Tretej ríše, alebo sa mýlim?

18.09.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V noci ma prebudilo nadšené tlieskanie. Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy. Dúfam, že to bol len sen. Keď som už bol hore, reku [...]

Je Západná civilizácia len stádo idiotov alebo Rusi sú najhlúpejší ľudia na planéte?

10.09.2020

Blog je voľne editovaný a doplnený článok od The Saker z https://thesaker.is/russians-are-the-dumbest-most-incompetent-idiots-on-the-planet/ Dôkazov, že Rusi sú beznádejne hlúpi amatéri toho najhoršieho druhu je veľa. Napríklad: Ruský bojový neuroparalitický smrteľný jed „Novičok“ nebol schopný nikoho zabiť, aj keď sa o to Rusi mnohokrát pokúsili. [...]

Zabijak ‘Comrade Duch‘ z Červených Kmérov verzus skutoční profesionálni zločinci v Kambodži

02.09.2020

Dnes 2.9.202 na všetkých demokratických masmédiách oznámili, že Kaing Guek Eav známy ako zabijak Comrade Duch z Červených Kmérov, ktorí v rokoch 1975-1979 vraj má na svedomí 14000 obetí, zomrel. Prekvapilo ma, že nikto z demokratov sa ani slovkom neopovážil spomenúť skutočných profesionálnych vojnových zločincov masakrujúcich všetko živé v tom období v Kambodži. [...]

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Dohodol sa Matovič na lockdowne so Sulíkom?

24.10.2020 06:00

Obvinenie špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika je zrkadlom doby, v ktorej sme roky žili. Svedomie by si mali spytovať viacerí politici.

Oravský Podzámok / Veronika Remišová

Ministerka po návšteve nemocnice: Musíme investovať viac peňazí do zdravotníctva

24.10.2020 00:00

Veronika Remišová navštívila pri svojej ceste aj nemocnicu v Trstenej, kde bol zrekonštruovaný jeden pavilón z európskych peňazí.

Voľby / Hlasovanie / USA /

V prezidentských voľbách už hlasovalo viac ako 50 miliónov Američanov

23.10.2020 22:25

Viac ako 35 miliónov ľudí odovzdalo svoj hlas korešpondenčnou formou a vyše 15 miliónov ľudí tak urobilo osobne vhodením hlasovacích lístkov do volebných urien.

Martin Smatana, Ide o pravdu

Ide o pravdu s analytikom Martinom Smatanom: Keby sme zavreli rizikové regióny, nebol by problém

23.10.2020 18:30

Má význam plošné testovanie a čiastočný lockdown? Podľa analytika Martina Smatanu by počet ochorení klesol aj bez celoplošného testovania.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 81373x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie