Založ si blog

Sviatočný slovenský Majdan – Podpísanie Deklarácie o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska 9. 5. 2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

 

Dnes 9.5.2020 o 11.15 h v Bratislave najvyšší predstavitelia Slovenska podpísali Deklaráciu o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska.

 

Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR:

 

I keď text deklarácie je pre Plebs tajný, predpokladáme:

Podpísanie deklarácie je len z ďalších dôkazov, prečo bolo potrebné odstrániť vládu p. R. Fica od moci a zvolenie úplne neznámej osoby za prezidentku SR.

 

Deklaráciou sa Slovensko lokajsky prihlásilo ku Euroatlantickej civilizácii a potvrdilo záväzok, že poslušne urobí všetko aj s nasadením všetkých občanov v boji proti Rusku a komunistickej Číny (Podpísalo podobnú deklaráciu Slovensko ku Hitlerovi?).

 

Podpísaním deklarácie sme sa na žiadosť Segregovaného Vyvoleného hamburgera po Ukrajine, Poľsku a pobaltských štátov pričlenili aj my ku plánovanej 7. Križiackej výprave do Ruska a Komunistickej Číny.

 

Najvyšší predstavitelia, aby potvrdili príslušnosť k „menejcennej rase“ nepoďakovali v deklarácii a ani v prejavoch sovietskej Červenej armáde za oslobodenie od fašizmu a nacizmu. Podpísaním deklarácie v deň oslobodenia, 9.5.2020, chceli aspoň čiastočne odčiniť prehru euroatlantickej civilizácie v roku 1945 od socialistického Sovietskeho zväzu.

 

Zatiaľ pre nás je text Deklarácie tajný, ale z prejavov najvyšších predstaviteľov vieme, že podstatou deklarácie je pevné ukotvenie Slovenska v Euroatlantickej civilizácii.

 

Čo to znamená?

 

Pre západoeurópsku civilizáciu sme boli posledných tisíc rokov (okrem komunistického zázraku 1948-1989) považovaní za „menejcennú“ rasu, ktorá sa tak aj náležite využívala.

Podpísaním deklarácie tento náš historický štatút má pokračovať aspoň ďalších tisíc rokov.

 

V prejavoch naši najvyšší predstavitelia zdôrazňujú, že máme byť hrdí, že sme súčasťou euroatlantickej civilizácie.

 

Asi tým myslia nasledovné príklady:

 

– hrdí na západoeurópske vzájomné zabíjanie sa v 30 ročnej vojne kvôli majetku.

– na 350 ročné pálenie bosoriek.

– na 400 ročné drancovanie a kolonizáciu celého sveta kvôli maximalizácii zisku.

– na 300 ročné chytanie a predaj otrokov, a udržiavanie otroctva kvôli maximalizácii zisku.

– za zorganizovanie I. Svetovej vojny za účelom vzájomného sa zabíjania a rozdeľovania územia kvôli maximalizácii zisku.

– za zorganizovanie v II. Svetovej vojny za účelom vzájomného sa zabíjania a zničenie Sovietskej socialistickej civilizácie a Slovanov vo svete.

– za súčasnú studenú vojnu, sankcie proti Rusku a komunistickej Číne.

 

– máme byť hrdí, že na Slovensku po 40 rokov komunistického zázraku (1948-1989), po roku 1989 euroatlantická civilizácia nám zničila poľnohospodárstvo, priemysel, vedu, kultúru, vzdelanie…

– že euroatlantická civilizácia nám zobrala banky, poisťovne, priemyselné podniky, médiá….

– že ako na oplátku nám za to doniesla nezamestnanosť, bezdomovcov, narkomániu, vraždy na objednávku, vyberanie odpadkov, žobrákov, detskú prostitúcie, exekútorov, mediálny hnoj…

– a hlavne hrdí na to, že nás odsúdila na štatút menejcennej rasy, s ktorou si každý môže robiť čo chce (napríklad podpíšeme akúkoľvek predloženú deklaráciu).

 

Ale my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR to nevidíme takto čierne, pretože:

 

– politická, ekonomická, vzdelanostná a humánna sila socialistickej civilizácie v komunistickej Číne stále rastie; Preto aj euroatlantická civilizácia tlačí na ďalšie a ďalšie deklarácie.

– Euroatlantická civilizácia je výborná v kolonizovaní a v zhrabovaní cudzieho majetku, čo s rozvojom informatiky a vzdelania vo svete, už ide ťažšie.

– Euroatlantická civilizácia v kyber súboji s Ruskom a komunistickou Čínou musí vyrábať čoraz viac mentálnych antikomunistických vykadencov.

Nás z CP-II.BR teší, že vykadenci v súboji s humánnym, vzdelanostných a volebným systémom v komunistickej Číne nemajú šancu.

 

Skoro som zabudol preambulu:

 

Absolútnu moc Segregovaného Vyvoleného hamburgera a jeho tvrdého jadra profesionálnej koalície zločincov je založená len a len na neobmedzenom súkromnom vlastníctve a kapitálu. Preto majú len jedného smrteľného nepriateľa. Sú to komunistické strany, ktoré majú v programe znárodnenie majetku Segregovaného Vyvoleného hamburgera, alebo jeho radikálne obmedzenie (ako napríklad budúca CP-II.BR). Preto Segregovaný Vyvolený hamburger pomocou masmédií vyrába mentálnych Vykadencov, ktorí majú nenávidieť socializmus, komunistické strany a komunistov, a budú v mene „humanity“ chrániť záujmy Segregovaného Vyvoleného hamburgera aj s nasadením života. Na Slovensku je to takto už 30 rokov. Skrátka, Vykadenci sú jedným z hlavných pilierov na ktorých stojí a padá moc Segregovaného Vyvoleného hamburgera.

 

Nesmiem zabudnúť pripojiť našich päť axiómou, ktoré sa už stali overenými pravdami:

 

1.) Pravda: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.

2.) Pravda: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.

3.) Pravda: Dôkazov prvých dvoch právd je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať vytunelovaný mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

4.) Pravda: Kapitalistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať horšie, tým sa ja budem mať lepšie. Tento zákon sa uplatňuje v plnej nahote počas pandémie kononavírusu.

5.) Pravda: Naproti tomu, socialistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať lepšie, tým sa aj ja budem mať lepšie.

 

Na oživenie môjho blogu, by som prosil aspoň jedného antikomunistického mentálneho vykadenca, aby opäť v diskusii riadne zakadili. Vždy mi to robí radosť, len nesmiem prezradiť prečo.

 

Karol Ondriaš

200509

Boli všetky ponovembrové‘89 vlády len antikomunistickí mentálni vykadenci? V čom je založená ich profesionálna neschopnosť oproti komunistickému zázraku?

27.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR: Napríklad obrázky v prílohe a v publikáciách [...]

Adela show a povinná výroba „slovenskej menejcennej rasy“?

24.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Otázka: Je hlavným cieľom „Adela show“ permanentná povinná výchova „slovenskej menejcennej rasy“? Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania [...]

Oslavy 1. Mája–sviatku práce v komunistickej Číne verzus Deň bombardovania v euroatlantickej civilizácii

01.05.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V komunistickej Číne si prácu všetkého druhu veľmi vážia. Oslavy 1. Mája, ako medzinárodného sviatku pracujúcich a práce, trvajú často viac ako 1 deň. Číňania si [...]

Miroslav Kollár, poslanec NR SR (Za ľudí)

Šeliga nebude kandidovať za šéfa Za ľudí, podporí Miroslava Kollára

04.08.2020 12:24

Šeliga svoje rozhodnutie odôvodnil tým, že potrebuje ešte praktickú skúsenosť s politikou.

Smer

Čína pohrozila odvetou za nepriateľské kroky voči čínskym novinárom v USA

04.08.2020 11:02

Spojené štáty údajne od mája neschválili žiadosť žiadneho čínskeho novinára o predĺženie platnosti víz.

KĽDR / Kim Čong-un /

OSN: KĽDR pravdepodobne pokročila vo vývoji jadrových zbraní

04.08.2020 09:58

Severná Kórea má pokračovať vo vývoji svojho jadrového programu vrátane výroby vysoko obohateného uránu a experimentálneho ľahkovodného reaktora.

Virus Outbreak Greece Tourists

V pondelok na Slovensku pribudlo 14 nakazených koronavírusom

04.08.2020 09:38, aktualizované: 10:18

Laboratóriá vykonali 1 320 testov.

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 63968x
Priemerná čítanosť článkov: 2559x

Autor blogu

Kategórie