Založ si blog

Adela show a povinná výroba „slovenskej menejcennej rasy“?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

 

Otázka: Je hlavným cieľom „Adela show“ permanentná povinná výchova „slovenskej menejcennej rasy“?

 

Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR:

 

Myslíme si, že je dostatočne veľa dôkazov, že Čínska komunistická strana už vybudovala a ďalej buduje novú humánne progresívnu civilizáciu, ktorá je diametrálne odlišná od profesionálne degeneračnej civilizácie kapitalistického kanibalizmu, ktorá nás vedie ku samozničeniu (dôkazy budú opäť v dnešných správach).

 

Preto, ako dôchodca, čítam už len čínske noviny v angličtine

http://www.chinadaily.com.cn/

http://www.xinhuanet.com/english/china/index.htm

pozerám čínsku televíziu

http://www.freeintertv.com/view/id-1099

Samozrejme pozerám ruské médiá:

https://www.1tv.ru/live

https://www.rt.com/on-air/

https://sputniknews.com/

a iné https://www.wsws.org/; BBC, DW, Euronews,

Na pobavenie pozerám hlavne CNN a BBC.

 

Takže na slovenské médiá akosi nechcem strácať čas. Ale raz za čas si pozriem, ako sa hýbe stupeň degenerovanosti našich médií.

Párkrát som videl asi po 1 minúte niečo s anglickým názvom „Adela show“.

Z úrovne a obsahu diskusie mi bolo ihneď jasné, že herecký tím Adela show sa vždy skladá z dospelých ľudí, ktorí tam profesionálne hrajú úlohu 5 ročných naivných a hlúpučkých chlapčekov a dievčatká, tliachajúci bezvýznamné sterilné blbosti v mentálnom rozsahu: jesť, piť, kakať, cikať a súložiť.

Musím uznať, hrali to výborne, lebo tak presvedčivo zahrať geneticky šľahnuté a mentálne vytunelované detičky je ozajstné profesionálne herecké umenie.

 

Musím si prečítať odbornú kritiku, či zhodnotí túto šou, ako každú doteraz, že je len súčasťou permanentnej povinnej výchovy „slovenskej menejcennej rasy“, ktorej sa herci dobre zhostili.

Zaujíma ma, či odborná kritika navrhne významnú hereckú cenu za tak profesionálne zahratie  domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

 

Skoro som zabudol preambulu:

 

Absolútnu moc Segregovaného Vyvoleného hamburgera a jeho tvrdého jadra profesionálnej koalície zločincov je založená len a len na neobmedzenom súkromnom vlastníctve a kapitálu. Preto majú len jedného smrteľného nepriateľa. Sú to komunistické strany, ktoré majú v programe znárodnenie majetku Segregovaného Vyvoleného hamburgera, alebo jeho radikálne obmedzenie (ako napríklad budúca CP-II.BR). Preto Segregovaný Vyvolený hamburger pomocou masmédií vyrába mentálnych Vykadencov, ktorí majú nenávidieť socializmus, komunistické strany a komunistov, a budú v mene „humanity“ chrániť záujmy Segregovaného Vyvoleného hamburgera aj s nasadením života. Na Slovensku je to takto už 30 rokov. Skrátka, Vykadenci sú jedným z hlavných pilierov na ktorých stojí a padá moc  Segregovaného Vyvoleného hamburgera.

 

Nesmiem zabudnúť pripojiť našich päť axiómou, ktoré sa už stali overenými pravdami:

 

1.) Pravda: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.

2.) Pravda: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.

3.) Pravda: Dôkazov prvých dvoch právd je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať vytunelovaný mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

4.) Pravda: Kapitalistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať horšie, tým sa ja budem mať lepšie. Tento zákon sa uplatňuje v plnej nahote počas pandémie kononavírusu.

5.) Pravda: Naproti tomu, socialistický zákon maximálneho zisku hovorí: Čím sa ty budeš mať lepšie, tým sa aj ja budem mať lepšie.

 

Na oživenie môjho blogu, by som prosil aspoň jedného antikomunistického mentálneho vykadenca, aby opäť v diskusii riadne zakadili. Vždy mi to robí radosť, len nesmiem prezradiť prečo.

 

Karol Ondriaš

200624

Boli všetky ponovembrové‘89 vlády len antikomunistickí mentálni vykadenci? V čom je založená ich profesionálna neschopnosť oproti komunistickému zázraku?

27.06.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my, vzdelaní a zodpovední občania budúcej CP-II.BR: Napríklad obrázky v prílohe a v publikáciách [...]

Sviatočný slovenský Majdan – Podpísanie Deklarácie o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska 9. 5. 2020

09.05.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Dnes 9.5.2020 o 11.15 h v Bratislave najvyšší predstavitelia Slovenska podpísali Deklaráciu o zahraničnom politickom smerovaní Slovenska. Ako to vidíme my, [...]

Oslavy 1. Mája–sviatku práce v komunistickej Číne verzus Deň bombardovania v euroatlantickej civilizácii

01.05.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V komunistickej Číne si prácu všetkého druhu veľmi vážia. Oslavy 1. Mája, ako medzinárodného sviatku pracujúcich a práce, trvajú často viac ako 1 deň. Číňania si [...]

Donovaly, starosta, Miroslav Daňo

Starosta Donovál o lyžiarskej hale: Ide o budúcnosť celej obce

13.07.2020 00:00

Rozhovor so starostom obce Donovaly Miroslavom Daňom o výstavbe lyžiarskej haly.

loď, USS, požiar, USA, San Diego

V prístave v San Diegu horela americká vojnová loď

12.07.2020 23:58

Na jednej z lodí amerického vojenského námorníctva zakotvených na základni v kalifornskom San Diegu vypukol v nedeľu prudký požiar.

migranti, more

Francúzsko a Británia posilňujú spoluprácu v boji proti pašerákom migrantov

12.07.2020 21:02

Dohoda má zaistiť zlepšenie vzájomnej výmeny spravodajských informácií o fungovaní pašeráckych sietí.

pocasie-13-7-2020

Medard stále šarapatí, budú dažde pokračovať?

12.07.2020 18:00

Týždeň bolo počasie premenlivé, aj horúčavy, aj daždivé obdobie. Bude to pokračovať alebo sa situácia upokojí? Aké budú teploty?

karolondrias2

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 62327x
Priemerná čítanosť článkov: 2493x

Autor blogu

Kategórie