Založ si blog

Demokrati alebo Morálne degenerované obludy?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

 

Dňa 9.8.2020 sa uskutočnili v Bielorusku prezidentské voľby, ktoré  Lukašenko vysoko vyhral a získal až 80% hlasov a opozičná kandidátka len 10% hlasov. Tí, korí nevolili Lukašenka, podľa notoricky opakovaného scenára od Segregovaného Vyvoleného Hamburgera vyšli do ulíc a demonštratívne vyhlásili, že voľby boli sfalšované a žiadali Lukašenka aby odstúpil a dokonca žiadali, aby opozičná kandidátka bola prezidentkou. Samozrejme, demonštranti podľa pripraveného scenára robili neporiadok až takého stupňa, že polícia musela proti ním tvrdo zakročiť.

 

A potom sa stalo opäť niečo nevídané!

 

Demokratickí lídri vo „vyspelom“ kapitalistickom svete, oháňajúci sa demokraciou na každom kroku, namiesto toho, aby zdôrazňovali a presadzovali, že slobodné a tajné demokratické voľby a podriadenie sa ich výsledku je základom demokracie, postavili sa na stranu demonštrujúcich proti Lukašenkovi. Išli až tak ďaleko, že demokraticky zvoleného prezidenta nazvali diktátorom.

Takto opäť ukázali, že súčasní demokrati sú zásadne proti akejkoľvek demokracii a tvrdo presadzujú záujmy Segregovaného Vyvoleného Hamburgera, ako vodcu kapitalistického kanibalizmu.

 

Ako tento krok svetových demokratických lídrov vidíme my vzdelaní a zodpovední občania z budúcej CP-II.BR:

 

My si myslíme, že je potrebné  vedecky preskúmať:

– či demokrati, ako hlavný pilier súčasnej civilizácie, sú morálne degenerované obludy a naopak.

– či demonštranti na anti-demokratických majdanoch podporovaní demokratmi, sú len médiami účelovo vychované ovce a naopak.

– čo majú spoločné demonštranti na „demokratických majdanoch“ s Hitlerovou mládežou, jej taktikou a cieľmi.

– či sa podarí takýmito demonštráciami Segregovanému Vyvolenému Hamburgeru vytvoriť degenerovanú civilizáciu na celom svete.

– či Komunistická Čína dokáže zabrániť Segregovanému Vyvolenému Hamburgeru vytvoriť degenerovanú civilizáciu na celom svete. My komunisti už vieme odpoveď – áno, dokáže.

 

Karol Ondriaš

200813

Teroristický čin na R. Fica: Dosiahla degenerácia Slovenska už vrchol? Ako bude rakovinový nádor našej planéty využívať umelú inteligenciu na Slovensku?

17.05.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Úvodom len zopakujem: Kapitalizmus je zrúda! Ako to denne potvrdzujú všetky média. (Český výraz to lepšie vystihuje, ako [...]

VII. Križiacke ťaženie do Ruska a vyľakaní Genetickí Euroatlantickí predátori. Aké je súčasné skóre?

21.04.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Prvých šesť križiackych ťažení genetických predátorov do Ruska sú popísané v mnohých publikáciách a ja som ich spomenul v [...]

Kapitalistické demokratické slobodné voľby a výber kandidátov, ako zbrane hromadného sebazničenia! Prečo komunistická Čína skúpi za pár desiatok rokov Európu a USA za cenu šrotu?

02.04.2024

Odpoveď je jednoduchá: Pretože Čína nepoužíva zbrane hromadného sebazničenia! Ja popíšem aspoň dve zbrane hromadného sebazničenia, ktorým sa v kapitalizme klaniame podobne, ako v stredoveku po dobu 350 rokov sa klaňali páleniu bosoriek, t.j. prostriedku na odstránenie zla. Komunistická Čína, a aj my komunisti z KS-21.St, pokladáme kapitalistické, [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 288415x
Priemerná čítanosť článkov: 3475x

Autor blogu

Kategórie