Založ si blog

My komunisti gratulujeme Komunistickej strane Číny za ekonomický a humánny zázrak v Číne v roku 2020!

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

 

Národný štatistický úrad Číny 18.1.2021 oznámil, že čínska ekonomika vzrástla v roku 2020 medziročne o 2,3 %, pričom hlavné ekonomické ciele sú lepšie, ako sa predpokladalo.

Očakáva sa, že čínska ekonomika bude jedinou významnou ekonomikou na svete, ktorá v roku 2020 dosiahne pozitívny rast (pre porovnanie, ekonomika Nemecka v roku 2020 klesla medziročne o 5%).

Rast hrubej domácej produkcie (HDP) Číny vo štvrtom štvrťroku bol medziročne 6,5 %, čo je nárast zo 4,9 % v treťom štvrťroku. Priemyselná produkcia sa v roku 2020 medziročne zvýšila o 2,8 % a v decembri o 7,3 percenta.

Som zvedavý, ako budú komentovať tento komunistický zázrak naše antikomunistické informačné fekálne jamy (TA3 …) ? Bude to štandardne, ako to robili doteraz, že „ekonomika Číny v roku 2020 prudko spomalila a je najhoršia za posledných 30 rokov“, alebo prestanú už konečne robiť zo seba dementov?

 

Pozitívny ekonomický výsledok HDP komunistickej Číne a predpokladané negatívny výsledok HDP v „najdemokratickejších“ krajinách sveta prakticky znamená, že „najdemokratickejšie“ krajiny sveta, t.j. Segregovaný vyvolený hamburger, budú mať menej prostriedkov na bombardovanie cudzích území, na financovanie vojenských a „mierových“ základní po celom svete, na uvaľovanie a vymáhanie sankcií, na terorizovanie každého, koho ich v slabej chvíľke napadne.

A hlavne nebudú mať už takú zvrátenú istotu, že ľahko vyhrajú III. Svetovú vojnu.

 

Naproti tomu komunistická Čína bude mať prostriedkov aby splnila ciele 14. Päťročného plánu 2021-2025. Aké sú to ciele? To je know-how nás komunistov.

 

Dňa 13.1.2021 v komunistickej Číne zomrel jeden pacient na Covid-19. Bolo to prvé úmrtie za posledných 8 mesiacom v krajine, ktorá má 1,4 miliardy obyvateľov.

Aj tento výsledok dokazuje komunistický zázrak riešenia pandémie a humanity v komunistickej Čine v porovnaní s našou super-slobodnou a super-demokratickou európskou a americkou civilizáciou.

Tragédiou je že ideologická antikomunistická tuposť oficiálnych predstaviteľov euroatlantickej civilizácie zakázala sa vôbec spýtať-diskutovať-študovať, ako to komunisti v Čine dokázali.

Pre porovnanie, 3474 obetí koronavírusu na Slovensku a 4635 obetí v Číne.

Počet obetí na Slovensku prepočítané na obyvateľov Číny by bol  913 000, či je strašné, ale v takomto stave sme.

Slovensko má na obyvateľa 167 krát viac obetí, ako komunistická Čína.

Aj tento overiteľný dôkaz potvrdzuje, akí profesionálni demokratickí diletanti (oproti komunistom) nám vládnu po roku 1989.

 

Komunistická Čína v 13. päťročnici 2016-2020 si naplánovala, okrem iného, aj odstrániť extrémnu chudobu posledných 55 miliónov Číňanov. Táto úloha bola aj napriek pandémii splnená.

My komunisti za tento vysoko humánny výkon komunistom v Čine gratulujeme a veríme, že aj ďalej budú významne prispievať k rozvoju novej humánnej civilizácii.

 

Len poznamenávam, že slovenskí antikomunistickí mentálni vykadenci nedokázali na Slovensku za 30 rokov zabezpečiť, aby Rómovia nežili ako ľudský odpad.

V podstate, po prevrate roku 1989 sa antikomunistickí mentálni vykadenci chválili, že len hlúpi komunisti za socializmu plánovali a že po roku 1989 to trh všetko vyrieši.

 

Ešte raz gratulujeme komunistom v Číne!

Nech žije Komunistická strana Číny!

 

Karol Ondriaš,

210118

 

P.S. Prosil by som antikomunistických mentálnych vykadencov aby v diskusii k tomuto bloku riadne zakadili. Oživí to blog, za čo im vopred ďakujem,

Počet lôžok počas komunistického zázraku a počas pandémie Covid-19

27.02.2021

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Včera, 28.2.2021 niekto v TV-správach poznamenal, že keď nebudeme mať dostatok lôžok pre covidových pacientov, tak sa ich budeme snažiť premiestniť do iných štátov. [...]

Ako sa dajú jednoducho rozdeliť ľudia na múdrych a tých, ktorým sa ľahko premyje mozog

26.01.2021

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my, budúci členovia CP-II.BR. Zhruba: Ľudia, ktorým sa ľahko vytuneluje mozog nemajú hardvérové vybavenie v mozgu zabezpečujúce kritické myslenie. [...]

Čínsky komunistický zázrak v riešení pandémie Covid-19 verzus úpadok kapitalistickej civilizácie

13.12.2020

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Úvodom my komunisti blahoželáme Komunistickej strane Číny za majstrovské zvládnutie pandémie koronavírusu v krajine, ktorá má 1,42 miliardy obyvateľov. Gratulujeme [...]

nemcov

Šesť rokov od vraždy Nemcova: Po strojcoch nepátrali, tvrdí rodina

27.02.2021 16:15

Opozičného politika si v Moskve pripomenuli stovky Rusov i diplomati západných krajín.

Ján Čarnogurský

Čarnogurský študoval Kočnerov spis: Za demonštráciami v r. 2018 bola organizovaná skupina

27.02.2021 15:30

Za demonštráciami v roku 2018 vraj stála organizovaná skupina. Podľa expremiéra Jána Čarnogurského to vyplýva zo spisu proti Kočnerovi.

Sadenie Stromov

V Bratislave pribudlo vlani 1 339 stromov, pre hlavné mesto je zeleň prioritou

27.02.2021 15:20

V roku 2020 podporilo iniciatívu 10-tisíc stromov 255 jednotlivcov a viac ako 20 združení.

K8, rokovanie primatorov krajskych miest, Jaroslav Polacek,

Košice tlačia vlastné noviny, poza chrbát poslancov

27.02.2021 15:00

Košice začali vydávať vlastné noviny V skratKE s nákladom 80-tisíc kusov. Niektorí poslanci kritizujú primátora, keďže o novinách vopred nevedeli.