Založ si blog

Počet lôžok počas komunistického zázraku a počas pandémie Covid-19

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

 

Včera, 28.2.2021 niekto v TV-správach poznamenal, že keď nebudeme mať dostatok lôžok pre covidových pacientov, tak sa ich budeme snažiť premiestniť do iných štátov. (Možno začnú Poľskom, ale keď zistia, že je to tam drahé, tak ich možno budú posielať do lacnejšej Ugandy…)

 

My, komunisti z budúcej CP-II.BR sme si zo zvedavosti pozreli, že koľko lôžok máme teraz v porovnaní z obdobím komunistického zázraku v zdravotníctve, za socializmu 1948-1989.

 

Na obrázku nižšie je ukázaný vývoj počtu lôžok v zdravotníckych zariadeniach počas komunistického zázraku, za socializmu 1948-1989 (červene). Počet lôžok narástol z 22000 (rok 1948) na zhruba 60 000 (rok 1989). Nárast bol 950 lôžok každý rok, po dobu 40 rokov.

 

Po prevrate 1989, v rámci zničenia Východoeurópskej socialistickej civilizácie, sa dostali k moci antikomunistickí mentálni vykadenci, ktorým k odbornosti ministra alebo premiéra stačila nevyhnutná podmienka, že vedeli aj o pól noci z fleku vychŕliť 21 nadávok na socializmus, komunistov a Sovietsky zväz. To platí aj pre dnešok.

 

To, že títo antikomunistickí mentálni vykadenci nič viac nevedia dokladuje množstvo overiteľných faktov, ako aj vývoj počtu lôžok v zdravotníckych zariadeniach, keď sa dostali k moci (modrá farba).

Počet lôžok v zdravotníckych zariadeniach premenovali na posteľný fond. Asi, aby sa nemohli porovnávať so socializmom, kde posteľný fond nebol.

 

Z obrázku vidieť ako posteľný fond po prevrate klesol. Zaujímavé je, že to bolo v čase, keď bandy antikomunistických mentálnych vykadencov už neboli obmedzovaná sankciami zo Západu, ale naopak mala odtiaľ  „know how“, vysokú produktivitu práce a fondy v miliardách eur z EÚ.

 

Na obrázku nižšie je ukázaný vývoj počtu lôžok v nemocniciach počas komunistického zázraku, za socializmu 1948-1989 (červene). Počet lôžok narástol z 13000 (rok 1948) na zhruba 39 000 (rok 1989). Nárast bol 650 lôžok každý rok, po dobu 40 rokov.

 

Po prevrate 1989, keď sa dostali k moci antikomunistickí mentálni vykadenci počet lôžok v nemocniciach klesal (modrá farba).

 

 

Uvedené údaje dokladujú účelové ničenie socialistického zdravotníctva po roku 1989 antikomunistickými vykadencami fungujúcimi v mentálnom rozsahu zvieracích inštinktov. Veľmi zlý počet mŕtvych a chorých na covid-19 v prepočte na obyvateľov Slovenska dokazuje, že táto ich odbornosť pokračuje aj v tomto roku.

 

Nedá mi nepripomenúť, že tento zlý stav v pandémii covidu-19 vyplýva aj z morálne degeneráčných pilierov na ktorých je postavená slovenská spoločnosť po roku 1989.

Týmito degeneračnými piliermi sú aj antikomunistické zákony, ktoré prijala a novelizovala NR SR.

Tieto zákony hovoria, že popieranie, spochybňovanie, schvaľovanie alebo snaha o ospravedlňovanie zločinov režimov založených na komunistickej či fašistickej ideológii sa bude trestať uväznením…..

T.j. budovanie socialistického zdravotníctva a tým aj počtu lôžok bol zločin komunizmu porovnateľný s fašizmom.

 

Ďalší zákon hovorí, že tí ktorí ničili a zničili socializmus, t.j. aj počet lôžok v nemocniciach majú byť za to odmeňovaní, čo sa aj pravidelne každoročne udialo a deje udeľovaním teplých miest, vyznamenaní a medailí.

 

Tieto antikomunistické zákony jasne dokazujú, ako až slovenská spoločnosť za 30 rokov kapitalizmu morálne upadla. Takáto spoločnosť nemá šancu nič ľudského vyriešiť (a vidieť to aj na pandémii covid-19) v porovnaní s komunistickými krajinami, ako je Čína a Vietnam.

 

Napríklad riešenie pandémie covidu-19.

My komunisti z budúcej CP-II.BR gratulujeme opäť Komunistom v Číne a vo Vietname, že vybudovala humánnu civilizáciu a aj vďaka nej profesionálne vyriešila pandémiu covide-19.

 

Dnešný počet nových prípadov covid-19 na území komunistickej Číny (1,42 miliárd obyvateľov ) je 0.

https://www.chinadaily.com.cn/a/202102/27/WS6039b806a31024ad0baab833.html

Dnešný počet nových prípadov covid-19 na území komunistického Vietnamu (96 miliónov obyvateľov)  je 0.

https://en.dangcongsan.vn/science-education/no-new-case-reported-on-february-27-morning-570240.html

 

Záver:

 

Po prevrate 1989 už dlhodobo slovenská žena má priemerne len 1,4 detí a nie ≥ 2,1. Z toho vyplýva, že za 100-200 rokov väčšina Slovákov vymrie, geneticky sa rozpustí v prisťahovalcoch a zvyšok bude možno žiť v rezervácii, alebo v skanzene.

 

Preto tento blok je súčasťou komunistického projektu, aby aj po vymretí Slovákov, ostali po nás dôkazy, akí sme boli schopní sa samostatne rozvíjať, kreatívni, civilizovaní, humánni v období od februára 1948 do 1990. Ako sme aj my Slováci položili základy novej progresívnej a humánnej civilizácii, ktorá úspešne pokračuje v komunistickej Číne a v komunistickom Vietname.

 

Odkaz:

Opäť by som poprosil antikomunistických mentálnych vykadencov, aby na oživenie môjho blogu opäť riadne v diskusii zakadili.

 

 

Karol Ondriaš

210301

 

 

10 rokov vojny v Sýrii a 10 rokov mediálnych žvástov

15.03.2021

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my budúci členovia CP-II.BR. Dnes si pripomíname už 10 rokov vojny v Sýrii. Rôzne fekálne mediálne jamy od BBC až do TA3 to nejako hodnotia. [...]

Viera v boha, ako súčasť života v halucináciách? Prečo je ateizmus zakázaný?

13.03.2021

Tento blog by sa nemal mýliť s prirodzeným duchovným životom programovateľného biologického stroja, t.j. človeka. Tento blog nie je o slušných obyčajných veriacich, ktorí by dodržiavali 10. Božích prikázaní aj v prípade, že by o nich nevedeli. Celých 30 rokov po prevrate 1989 mňa ako militantného ateistu a militantného komunistu udivuje, ako sa v masmédiách [...]

Ako sa dajú jednoducho rozdeliť ľudia na múdrych a tých, ktorým sa ľahko premyje mozog

26.01.2021

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. Ako to vidíme my, budúci členovia CP-II.BR. Zhruba: Ľudia, ktorým sa ľahko vytuneluje mozog nemajú hardvérové vybavenie v mozgu zabezpečujúce kritické myslenie. [...]

Mária Kolíková

Kolíková: Verím, že v prípade kolúznej väzby pôjde len o vládny návrh

21.04.2021 12:45

Do súvislosti s avizovanými zmenami, týkajúcimi sa kolúznej väzby, dala aj vyjadrenia predsedu Smeru Fica.

česko policie

V Česku zadržali viacero osôb, niektoré majú byť napojené na proruských separatistov

21.04.2021 12:03

Zrejme išlo o členov paramilitantnej skupiny, ktorá organizovala výjazdy Čechov na Ukrajinu.

polícia

Prevádzači sa ulakomili aj na deti z domova

21.04.2021 12:01, aktualizované: 13:17

Vykonali dve domové prehliadky, zaistili mobily, navigácie a rôzne dokumenty súvisiace s trestnou činnosťou.

počasie, jar, príroda, koronavírus,

Slováci získajú viac slobody. Kedy môžu byť bez zákazu vychádzania?

21.04.2021 10:46, aktualizované: 11:21

Vláda chystá ďalšie uvoľňovanie, v stredu o ňom rokuje vládny kabinet. Na rokovanie prišiel aj hlavný hygienik Ján Mikas.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 105851x
Priemerná čítanosť článkov: 2646x

Autor blogu

Kategórie