Založ si blog

Existuje rakovinový nádor na našej planéte a dokáže ho Rusko odstrániť?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

 

V našej histórii sa mnohokrát na našej planéte objavil rakovinový nádor, ktorý spôsobil veľa zla, a ktorý bolo potrebné vždy odstrániť.

V rýchlosti napríklad: Attilove hordy boli rakovinovým nádorom v Európe v 5. storočí. Svätá kresťanská inkvizícia bola rakovinovým nádorom v Európe po 350 rokov. Európski nacisti bolo rakovinovým nádorom v 20. storočí, atď…

 

Súčasný rakovinový nádor má globálnu moc a najmodernejšie prostriedky vyvolávať vojny (napríklad Irán-Irak, Ukrajina, atď…) a terorizovať celý svet. Jeho metastázy už zasiahli veľkú časť sveta. Ideológia súčasného rakovinového nádoru, kde do vedúcich postavení sa dostávajú genetickí predátori, nepokladá človeka za ľudskú bytosť, ale len za korisť, z ktorej má mať zisk.

Musíme si uvedomiť, že súčasný rakovinový nádor je oveľa nebezpečnejší, ako rakovinové nádory v minulosti.

 

Sila rakovinového nádoru sa určuje podľa toho, koľko morálne degenerovaných oblúd vyrobí. V súčasnosti s vojnou na Ukrajine sa absolútnosť a totalitná sila rakovinového nádoru prejavuje v médiách.

Ako sa každý môže presvedčiť, učebnicové prejavy rakovinového nádoru sú denne dokumentované vo vysielaní všetkých televíznych, audio a printových masmédií, ktoré ovláda rakovinový nádor, a kde výroba morálne degenerovaných oblúd ide na plné obrátky. Ja si dokonca myslím, že televízie v tomto obore súťažia.

 

Morálne degenerované obludy sa majú postaviť aj so zbraňou v ruke proti každému, kto by bránil rozširovaniu rakovinových metastáz a už nedajbože, kto by sa postavil proti rakovinovému nádoru.

 

Človek by povedal, že metastázy rakovinového nádore už prenikli všade a nedá sa s tým už nič robiť.

Ale nie je to tak.

 

Dva príklady z poslednej doby:

 

Dňa 25.2.2022 sa hlasovalo o rezolúcii Bezpečnostnej rady OSN, ktorá mala dôrazne odsúdiť ruskú vojenskú agresiu proti Ukrajine. Rezolúcia mala takisto žiadať okamžité zastavenie ruskej invázie a stiahnutie ruských vojakov z Ukrajiny. Za rezolúciu hlasovalo 11 krajín z 15-člennej Bezpečnostnej rady. Rusko rezolúciu vetovalo, pričom Čína, India a Spojené arabské emiráty sa zdržali hlasovania.

 

Valné zhromaždenie Organizácie Spojených národov prijalo 2.3.2022 rezolúciu, v ktorej žiada, aby Rusko okamžite stiahlo svoje vojenské jednotky z Ukrajiny. Za návrh sa vyslovilo 141 členských štátov, proti hlasovalo päť Rusko, Sýria, Bielorusko, Eritrea a Severná Kórea.

Hlasovania sa zdržalo 35 krajín, ako napríklad Čína, India, Irán, Irak, Bangladéš, Arménsko, Kongo, Kuba, Pakistan, Južná Afrika, Nikaragua….

V krajinách, ktoré nezahlasovali za rezolúciu žije okolo 40% populácie planéty.

 

Existuje rakovinový nádor na našej planéte a dokáže ho Rusko (spolu s Čínou, Indiou…) odstrániť?

Rozhodla sa Ruská federácia dňa 24.2.2022 odstrániť rakovinové metastázy na Ukrajine? Uvidíme, či to bude začiatok konca rakovinového nádoru, a založenia novej pokrokovejšej a humánnejšej civilizácie na našej planéte.

 

Karol Ondriaš,

220316

Teroristický čin na R. Fica: Dosiahla degenerácia Slovenska už vrchol? Ako bude rakovinový nádor našej planéty využívať umelú inteligenciu na Slovensku?

17.05.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Úvodom len zopakujem: Kapitalizmus je zrúda! Ako to denne potvrdzujú všetky média. (Český výraz to lepšie vystihuje, ako [...]

VII. Križiacke ťaženie do Ruska a vyľakaní Genetickí Euroatlantickí predátori. Aké je súčasné skóre?

21.04.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Prvých šesť križiackych ťažení genetických predátorov do Ruska sú popísané v mnohých publikáciách a ja som ich spomenul v [...]

Kapitalistické demokratické slobodné voľby a výber kandidátov, ako zbrane hromadného sebazničenia! Prečo komunistická Čína skúpi za pár desiatok rokov Európu a USA za cenu šrotu?

02.04.2024

Odpoveď je jednoduchá: Pretože Čína nepoužíva zbrane hromadného sebazničenia! Ja popíšem aspoň dve zbrane hromadného sebazničenia, ktorým sa v kapitalizme klaniame podobne, ako v stredoveku po dobu 350 rokov sa klaňali páleniu bosoriek, t.j. prostriedku na odstránenie zla. Komunistická Čína, a aj my komunisti z KS-21.St, pokladáme kapitalistické, [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 288410x
Priemerná čítanosť článkov: 3475x

Autor blogu

Kategórie