Založ si blog

Protivládne protesty, rakovinový nádor, vojna na Ukrajine a zoznam účastníkov

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka.

 

Prvá vlna protivládnych protestov v novom roku odštartuje naprieč Slovenskom vo štvrtok 11. januára 2024 kvôli nesúhlasu s niektorými krokmi aktuálnej vlády, ktorá sa chopila moci v októbri 2023.

 

Čo si o tom myslí genetický rakovinový nádor, ktorý nesmie byť menovaný a ktorý nás nepokladá za ľudí, ale len za korisť:

 

„Máme už málo času, aby sme zničili Rusko, rozdelili ho a použili jeho suroviny a jeho armádu na zničenie komunistickej Číny. Lebo oni zničia nás. Vo vojne na Ukrajine, Rusko pod našim tlakom neskolabovalo, a počet bojaschopných Ukrajincov nebezpečne klesá. Preto musíme zmobilizovať všetky sily a nahnať aj Slovákov, aby pomohli a poprípade nahradili Ukrajincov vo vojne. Pretože tomuto bráni vláda Fica, je potrebné ju odstrániť aj druhy krát. Preto opozícia musí vyhnať do ulíc všetkých svojich verných.“

 

Čo si o tom myslíme my komunisti z KS-21.St:

 

Myslíme si, že pre vedecký výskum tunelovania mozgov rakovinovým nádorom a ich hardvérového vybavenia by bolo veľmi vhodné, mať zoznam ľudí:

– ktorí sa zúčastňujú protestov proti súčasnej vláde.

– ktorí sa zúčastňovali protestov proti Ficovej vláde v minulosti.

– ktorí sú v súčasnej vojne na Ukrajine na strane Ukrajiny.

– ktorí sú v súčasnej vojne na Ukrajine na strane Ruska.

– ktorí boli počas 2. Sv. vojny na strane Hitlera.

– ktorí boli počas 2. Sv. vojny na strane Ruska.

– ktorí boli počas prevratu 1989 na strane bojovníkov proti komunistickej totalite.

– ktorí boli počas prevratu 1989 na strane socializmu.

 

Keby sme mali tieto zoznamy, vedeli by sme rozdeliť ľudí, ktorí sú múdri a vedia kriticky myslieť a ľudí, ktorí nemajú kritické myslenie a žijú v halucináciách, ktoré im niekto účelovo ľahko vnúti.

Vedeli by sme povedať, či je genetická degenerovanosť mozgov na Slovensku dedičná a u ktorých konkrétnych osôb.

 

Toto by veľmi pomohlo dlhodobému pozitívnemu rozvoju Slovenska.

 

RNDr. Karol Ondriaš, DrSc.

Emeritný člen Učenej spol. SK

240111

Teroristický čin na R. Fica: Dosiahla degenerácia Slovenska už vrchol? Ako bude rakovinový nádor našej planéty využívať umelú inteligenciu na Slovensku?

17.05.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Úvodom len zopakujem: Kapitalizmus je zrúda! Ako to denne potvrdzujú všetky média. (Český výraz to lepšie vystihuje, ako [...]

VII. Križiacke ťaženie do Ruska a vyľakaní Genetickí Euroatlantickí predátori. Aké je súčasné skóre?

21.04.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Prvých šesť križiackych ťažení genetických predátorov do Ruska sú popísané v mnohých publikáciách a ja som ich spomenul v [...]

Kapitalistické demokratické slobodné voľby a výber kandidátov, ako zbrane hromadného sebazničenia! Prečo komunistická Čína skúpi za pár desiatok rokov Európu a USA za cenu šrotu?

02.04.2024

Odpoveď je jednoduchá: Pretože Čína nepoužíva zbrane hromadného sebazničenia! Ja popíšem aspoň dve zbrane hromadného sebazničenia, ktorým sa v kapitalizme klaniame podobne, ako v stredoveku po dobu 350 rokov sa klaňali páleniu bosoriek, t.j. prostriedku na odstránenie zla. Komunistická Čína, a aj my komunisti z KS-21.St, pokladáme kapitalistické, [...]

Benjamin Netanjahu / Benny Ganc /

Ganc dal Netanjahuovi ultimátum, požaduje do 8. júna plán pre Gazu

18.05.2024 22:05

Premiér jeho návrhy označil za eufemizmy, ktoré predznamenávajú porážku Izraela.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 288426x
Priemerná čítanosť článkov: 3475x

Autor blogu

Kategórie