Založ si blog

Odstrániť nenávisť na Slovensku? Nič ľahšieho!

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka.

 

Posledné dni, po streľbe na pána premiéra Fica, v médiách a naokolo všetci hovoria, že je potrebné odstrániť nenávisť na Slovensku. Ako keby tu predtým nebola.

Dá sa to vôbec odstrániť? Samozrejme, že áno!

Čo na to my Komunisti-21?

 

Nenávisť na Slovensku bola zasiata, ako súčasť kolonizácie Slovenska a absolútnej totality, ihneď po prevrate 1989.

Anglosaská civilizácia, ktorá zničila našu socialistickú vysoko humánnu civilizáciu, nepokladajúc nás za ľudí, ale len za korisť, ihneď zahájila výrobu slovenského Motroka.

Niečo o tom som napísal v blogu:

https://karolondrias2.blog.pravda.sk/2024/02/10/progresivne-slovensko-a-treti-stupen-tunelovania-mozgov/

 

Pomocou médií znížili úroveň kultúry, vzdelania a úmyselne narušili medziľudské vzťahy založením piliera nenávisti. Našim a cudzím médiám pôsobiacich na Slovensku v tom pomáhali a pomáhajú aj médiá v zahraničí.

 

Dôkazov je veľa. Napríklad:

 

Najskôr zabezpečili, že každý má nenávidieť komunistov, socializmus a Sovietsky zväz. Dokonca v médiách súťažili, kto ich nenávidí viac.

 

Potom zabezpečili, že každý si musí okydať našu socialistickú humánnu minulosť a všetko, čo s tým súvisí.

Dokonca v médiách súťažili a stále súťažia, kto viac okydá našu socialistickú minulosť.

 

Potom, keď pán premiér V. Mečiar nechcel predať strategické podniky kolonizátorom, tak média zariadili, že je diktátor a treba ho nenávidieť a odstrániť.

 

Potom, v rámci hesla, že štát je zlý vlastník podnikov, bánk, poisťovní, vybudovali nenávisť ku každému, ktorý s tým nesúhlasil.

 

Potom, v rámci hesla, že voľný trh všetko vyrieši, vybudovali nenávisť ku každému, ktorý s tým nesúhlasil.

 

Potom, v rámci hesla, že plánované hospodárstvo je hlúposť, vybudovali nenávisť ku každému, ktorý s tým nesúhlasil.

 

Potom, v rámci hesla, že jednotné roľnícke družstva sú nefunkčné a treba ich zničiť, vybudovali nenávisť ku každému, ktorý s tým nesúhlasil.

A tak ďalej…

 

Poslednú dobu, pretože anglosaská civilizácia potrebuje zničiť Ruskú federáciu a potom komunistickú Čínu v rámci tradície, cudzími rukami, anglosaská civilizácia zabezpečila, že treba nenávidieť každého, kto nepodporuje tento ich súčasný cieľ. A je jedno, či je to bezdomovec alebo predseda vlády.

 

Odstrániť nenávisť na Slovensku? Ale ako?

Čo na to my Komunisti-21?

 

Je to veľmi jednoduché:

1.) Je potrebné odstrániť 33 ročnú totalitu v médiách a zabezpečiť slobodu slova.

2.) Vyhnať všetky zahraničné médiá zo Slovenska a všetkých zahraničných majiteľov médií!

3.) Štátne médiá musia byť mienkotvorné!

4.) Vyhnať všetky mimovládky zo Slovenska!

5.) Zabezpečiť aby na každý post v štátnej správe mohol byť volený len kandidát, ktorý má štátnu skúšku na daný post.

6.) Ideálne by bolo nastoliť na Slovensku socializmus so slovenskými charakteristikami. To znamená nahradiť súčasný kapitalistický princip:

„Že ja sa budem mať tým lepšie, čím sa budeš mať ty horšie“,

Socialistickým princípom, že:

„Že ja sa budem mať tým lepšie, čím sa budeš mať ty lepšie“.

 

Je úplne jasné, že naši kolonizátori nielenže nedovolia, aby sa takéto niečo stalo, ale dokonca je zakázané o takýchto návrhoch vôbec diskutovať.

 

Potom všetky diskusie o odstránení nenávisti na Slovensku sa zvrhnú na pekné sterilné rečičky, ako máme byť ku sebe ohľaduplní a bez nenávisti.

Veď sme si sľúbili lásku!

 

Záverom by som prosil antikomunistických mentálnych vykadencov aby v diskusii opäť ukázali profesionálnu nenávisť, ktorú tak vždy už 33 rokov radostne prezentujú.

 

Karol Ondriaš

240520

Tento týždeň (jún 13. -15. 2024) sa Genetický rakovinový nádor našej planéty dohodol, že vyprovokuje Rusko do 3. Svetovej vojny!

14.06.2024

Tento týždeň (jún 13.-15. 2024) sa Genetický rakovinový nádor našej planéty dohodol, že vyprovokuje Rusko do 3. Svetovej vojny! Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. [...]

Teroristický čin na R. Fica: Dosiahla degenerácia Slovenska už vrchol? Ako bude rakovinový nádor našej planéty využívať umelú inteligenciu na Slovensku?

17.05.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Úvodom len zopakujem: Kapitalizmus je zrúda! Ako to denne potvrdzujú všetky média. (Český výraz to lepšie vystihuje, ako [...]

VII. Križiacke ťaženie do Ruska a vyľakaní Genetickí Euroatlantickí predátori. Aké je súčasné skóre?

21.04.2024

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Prvých šesť križiackych ťažení genetických predátorov do Ruska sú popísané v mnohých publikáciách a ja som ich spomenul v [...]

Jemen, Izrael, Hudajdá

Pri údere Izraela v Jemene zomreli traja ľudia a 87 bolo zranených, tvrdia povstalci

21.07.2024 08:18

Pri sobotňajšom izraelskom leteckom útoku zomreli traja ľudia a 87 ďalších osôb bolo zranených, uviedla televízia prevádzkovaná jemenskými povstalcami.

601371443

Najprv hajloval, potom ukázal, aké má srdce. Ako anglický futbalista zachránil židovského chlapca z Hitlerovho Nemecka?

21.07.2024 08:00

Anglického futbalistu síce politika nezaujímala, ale vedel, že nacizmus stelesňuje zlo. Keď ho v Berlíne oslovil mladý Žid s prosbou o pomoc, vyhovel mu.

munícia

ONLINE: Čo obrátilo vojnu v prospech Ruska? Chýbajúce delostrelecké granáty, hovoria Ukrajinci v zákopoch

21.07.2024 07:45

Žalostný stav vo výrobe munície na Západe spôsobil, že nie je možné ňou dostatočne zásobovať ukrajinskú armádu. Agentúra Reuters pátrala prečo.

Koncert AC/DC, príprava, Bratislava

Na Bratislavu sa valí rockové peklo. Ak idete na nedeľňajší koncert AC/DC, príďte včas

21.07.2024 07:00

Na nedeľňajšom koncerte AC/DC môže byť viac ako 100-tisíc divákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 295400x
Priemerná čítanosť článkov: 3475x

Autor blogu

Kategórie