Prečo majú Šimečka, Valášek, Dubéci, Čaputová, .. . smrteľný strach z Ruska?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka.

 

My komunisti z KS-21.St poslednú dobu pozorujeme, že predstavitelia Progresívneho Slovenska a im podobní majú smrteľný strach z Ruska. Konkrétne, majú strach, že Ruská federácia vyhrá vojnu na Ukrajine a Slovensko bude na Východe susediť s Ruskom A Rusko bude mať u nás opäť vplyv.

 

My komunisti sa im ani nedivíme, že majú z takého geopolitického vývoja smrteľný strach, pretože:

 

Ako sme už 100-krát prezentovali fakty, keď Slovensko susedili s Ruskom (so Sovietskym zväzom), a Rusko malo u nás vplyv, 1948-1990, tak na Slovensku nastal 40 ročný zázrak všestranného rozvoja Slovenska, ako rozvoj vzdelania, vedy, techniky, strojárstva, poľnohospodárstva, kultúry, atď… Počas 40 rokov, každoročne sa zvýšil priemerne počet obyvateľov o 44 600. To znamená, že každý rok komunistická stranu musela obrazne postaviť okresné mesto, ktoré malo 44 600 obyvateľov so všetkým vybavením. Konkrétne, každoročne sa museli vyrobiť naviac potraviny pre 44 600 obyvateľov,  44 600 postelí, škôlky, školy, cesty, obchody, fabriky, pracovné príležitosti, atď… Takto to robili každoročne po dobu 40 rokov, ľavou rukou, prakticky bez zadlženia a s vyrovnaným rozpočtom. Dôkazy toho možno vidieť na Slovensku, pokiaľ po prevrate 1989 neboli zničené.

 

Linky na údaje, napríklad:

https://second-communist-revolution.eu/category/knihy-karol-ondrias/

v eknihe:  e-Kniha Karol Ondrias Komunistické a ateistické blogy 2005-2021 (na stiahnutie), na strane 257 je blog: Tragédia 17. Novembra 1989 v historickej skratke.

Alebo v knihe na stiahnutie: Víťazstvo „demokracie“ po 25 rokoch. Komunistický zázrak vs BoPKoTi

 

Ale, veľmi dôležité je, že keď Slovensko susedili s Ruskom (so Sovietskym zväzom), a Rusko malo u nás vplyv, 1948-1990, tak:

– ani jeden hektár pôdy nepatril Rusku, ale všetka pôda patrila len Slovákom;

– ani jedna továreň nepatrila Rusku, ale všetky patrili Slovákom;

– ani jedna banka alebo poisťovňa nepatrila Rusku, ale všetky patrili len Slovákom

– ani jedno médium nepatrilo Rusku, ale všetky patrili Slovákom.

– atď…

Bolo to v novodobej histórii prvý krát, keď všetko na Slovensku patrilo občanom, ktorí tu žili!!!

 

Po prevrate 1989, po kolonizácií Euroatlantickou civilizáciou, ktorá nás nepokladá za ľudí, ale len za korisť, nám veľa z toho, čo sme tu mali, zobrala a priradila nám štatút Motroka (moderného otroka s polovičným platom) na vlastnom území. Takto to bolo u nás v minulosti  po dobu viac ako 1000 rokov.

 

Euroatlantická civilizácia robí všetko preto, aby súčasná demokratická kolonizácia ostala u nás na večné veky.

Preto Euroatlantická civilizácia má obrovský strach, že Rusko vyhrá vojnu na Ukrajine a Slovensko opäť bude susediť s Ruskom.

Strach Euroatlantickej civilizácie z toho, že stratí kvalitných slovenských Motrokov, banky, poisťovne, priemyselné podniky, médiá, atď. je obrovský. Dôkazom toho je aj všadeprítomná anti-Ruská propaganda.

 

Preto hľadajú, a na Slovensku podporujú ľudí, ktorí našu kolonizáciu majú zabezpečovať.

Preto u nás máme niektorých politikov, niektoré mimovládky, niektoré médiá, ktoré okydávajú a strašia permanentne Ruskom.

Aj oni sa boja, že, keby sme susedili s Ruskom, mohol by nastať opäť všeobecný zázrak rozvoja Slovenska. Dostávali by sme z Ruska lacné suroviny a vyvážali tam naše výrobky.

Ľahko by sme prijímali investície nových technológií z komunistickej Číny…

 

Ale my si myslíme, že hlavný dôvod, prečo Šimečka, Valášek, Dubéci, Čaputová… majú smrteľný strach je, že keď Rusko vyhrá vojnu na Ukrajine, nebudú vedieť, ako sa uživiť!

 

Záverom, ako vždy, prosil by som antikomunistických a antiruských mentálnych vykadencov, aby v diskusii, ako vždy, riadne zakadili. Osvieži to môj notoricky nudný blog, za čo im vopred ďakujem.

 

Karol Ondriaš,

240312

Stalo sa Slovensko po prevrate 1989 demokraciou, fekálnou jamou alebo slovenským fašizmom? Vzor politického väzňa? František Bednár (nar. 1957)

26.06.2026

Neviem, či František Bednár je typický politický väzeň, ale podľa jeho odpovedí v rozhovore publikovanom na (Rozhovor je v súčasnosti už vymazaný!) hovorí, citujem: „Založili sme preto protištátnu skupinu, s ktorou sme chceli prebrať tento národ z ľahostajnosti a zbabelosti. Keďže sme žili pod Vysokými Tatrami a ryba smrdí od hlavy, chceli sme [...]

Dva tábory na Slovensku a vojna na Ukrajine

18.06.2026

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. My, Komunisti-21 si myslíme, že v otázke vojny na Ukrajine je obyvateľstvo Slovenska rozdelené na dva tábory: jeden je geneticky tupý a jeden [...]

My, Komunisti-21 sa liečime z nesprávneho názoru, že súčasný rakovinový nádor súťaží s nacistickým nádorom v nádorovaní

16.06.2026

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a aj tých, ktorí si myslia, že sa ich to netýka. Naše komunistické-21 nesprávne a degenerované názory o súťaži rakovinových nádorov sú do neba volajúce! Sú popísané [...]

irán teherán výbuch ropa

Američania zaútočili na Irán, Trump obvinil Teherán z útoku na lode v Hormuzskom prielive

26.06.2026 23:02, aktualizované: 27.06.2026 00:10

Lieetadlá zasiahli iránske sklady rakiet a bezpilotných lietadiel, ako aj pobrežné radarové stanovištia.

izrael libanon dohoda washington rubio

Historická dohoda vo Washingtone: Izrael má ustúpiť z Libanonu, Hizballáh varuje pred občianskou vojnou

26.06.2026 22:55

Zástupcovia USA, Izraela a Libanonu podpísali rámcovú dohodu.

APTOPIX Russia Belarus

Tajná schôdzka pri Valdaji: Putin si zavolal Lukašenka, Zelenskyj varuje pred rozšírením vojny

26.06.2026 22:22

Rusko podľa The Wall Street Journal nalieha na Bielorusko s cieľom využiť ho vo vojne proti Ukrajine.

Sybiha

Kyjev hasí krízu s Poľskom. Spor o UPA otriasol jedným z najdôležitejších spojenectiev Ukrajiny

26.06.2026 21:56

Ukrajina má za cieľ stabilizovať vzťahy s Poľskom.